Detail recenze: Hotel Estalagem da Ponta do Sol

  Portugalsko, Madeira, Ponta do Sol

4/5

Sylva P.:
Hotel Estalagem Ponta do Sol - Quinta da Rochinha patří do sítě hotelů Quinta. Je umístěný na vysoké skále/útesu na Atlantikem a vesnicí (městečkem) Ponta do Sol. Přístup do hotelu je výtahem. Z hotelu jsou nádherné výhledy na oceán, městečko a částečně i do hor. Je to designový hotel převážně pro umělce a tvořivé "volnomyšlenkáře" :-) Hotel je akreditovaným členem skupiny hotelů Design Hotels.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Moderně vybavené pokoje s úchvatnými výhledy. Celkem 54 pokojů má vlastní koupelnu s WC, balkon, TV, malou ledničku, kávovar, klimatizaci a trezor.


Strava a stravování

V hotelu jsme měli možnost poobědvat servírované jídlo - byl to vcelku kulinářský zážitek.


Vybavení, služby a personál

Recepce, výtah, venkovní bazén, bar u bazénu, vnitřní bazén a jacuzzi s výhledem na Atlantik, hydromasáž, pára, sauna, kosmetické, wellness a relaxační procedury. Restaurace s výhledy na oceán a městečko. Lobby bar s krbem. Billiard, stolní tenis. Půjčovna horských kol, možnost dopravy do Funchalu nebo k levadám. V okolí možnost golfu, surfování, potápění nebo tenis.


Pláž a moře

Hotel je na útesu, nemá svou pláž. Pod hotelem je kamenitá veřejná pláž městečka Ponta do Sol, na kterou je z hotelu vidět.


Okolí hotelu

Asi 25 minut jízdy do Funchalu. Na letiště 40 minut. Přímo v městečku/vesnici Ponta do Sol, která je ještě velmi málo dotčená turistickým ruchem, takže nabízí možnost vychutnat si tradiční atmosféru madeirské vesnice/malého městečka na břehu oceánu. Je to místo, kde je údajně nejlepší klima na Madeiře. je tu hodně banánových a třtinových plantáží.


Celkový dojem

Specifický hotel pro náročnější klienty, kteří hledají něco méně typického a designově ojedinělého.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h