Detail recenze: Evi Hotel

  Řecko

3/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Hana:
Týden v hotelu Evi, jsme prožily většinou na nudapláži, která je vzdálená asi 30 minut pěšky od ubytování, je krásná, čistá s tavernou i s WC a sprchou. Ubytování bylo čisté a na přespání stačilo, inzerované radio nebylo. Strava byla dobrá, všeho dostatek po celou dobu, ale nabídka výběru byla malá co se týkalo masa, ovoce a zeleniny. Představa o obědovém balíčku na výlet je taky trochu jiná ( balíček obsahoval dva toustové chleby spojené plátkem sýru a plátkem salámu, jednu sušenku, jeden plátek piškotové buchty a celé jablko ) to bylo vše na osobu. Dopolední a odpolední svačinky na baru byly sušenky které podává obsluha. Personál hotelu je milý a slušný.

Ubytování

Pro nenáročné klienty - čisté a skromné, pokoje menší


Strava a stravování

Chutná, ale u snídaně nedostatek čerstvé zeleniny a hlavně jen vždy jeden druh, u dalších jídel výběr vždy jen ze dvou druhů masa, Celkové malý výběr ovoce a sezoní zeleniny. Zeleninových salátů dostatek. Jídlo i zmrzlina byly po celou dobu vydávání stravy. Vždy bylo dost nádobí - čisté. Obědové balíčky slabé.


Vybavení, služby a personál

Holet už má nejlepší roky za sebou, personálem jsem byla spokojená


Pláž a moře

Na výběr víc, my naštěvovali nuda pláž vzdálenou asi 30 min chůze. Krásná čistá s WC i sprchou, plážový servis 8 Eur


Okolí hotelu

blízko centra a blízko nákupních možností


Celkový dojem

Dobrý - vrátila bych se tam.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h