Detail recenze: Extasy Hotel

  Bulharsko, Primorsko

4/5

Cena
od 8 969 Kč/os
Tuřínci:
Do Bulharska jezdíme často. Letos jsme vzali s sebou malého vnuka, tak jsme vybírali hotel , aby byl trochu vhodný pro děti. Hotel " Extassy " nepatři zrovna k těm luxusním, jak se uvádí v katalogu. Je to úplně normální hotel bez nějakých zvláštností.

Ubytování

Ubytování jsem si slibovala také lepší, měli jsem pro dítě přistýlku, kterou jsme také zaplatili. Ale vybavení na pokoji neodpovídalo tomu, že by tam měli být dva dospělí a dítě. Ve skříni byly " 2 " ramínka pro tři osoby, žádný stolek na věci, takže věci se válely všude možně po židlích, protože je nebylo možno kam pověsit. Rovněž na osobní věci nebyl žádný prostor. Když jsme přijeli upachtění do hotelu a těšili se, že už se skutečně ubytujeme a vykoupeme, museli jsme čekat skoro 2 hodiny, než uklidí po předchozích ubytovaných, a majitelka byla hodně nepříjemná. Poslední den jsme museli také vyklidit pokoj ve 12 .oo hod. a odjížděli jsem až v 17. hod. Zkusili jsme využít ve vedlejším hotelu bazen, byly tam venku i sprchy a v pohodě jsme tam zůstali do odjezdu. Někde jsem to vyčetla v recenzi od nějakých turistů ze Slovenska a nikdo nás nevyhodil. Ptala jsem se na to delegátky, ale ta nic takového nevěděla. Myslím, že to je dobrá rada pro ostatní, zkuste to a uvidíte, bud Vás tam nechají / nikdo si nás opravdu nevšiml - je to hotel hned naproti hotely Extassy !/ nebo Vás vyhodí, ale to myslím, že ne.


Strava a stravování

Měli jsme pouze snídani, nic zvláštního, stále se opakovalo to samé, ale dalo se to.


Vybavení, služby a personál

O vybavení jsem se již zmínila, odpovídá tak přespání na jednu noc a pryč ! Majitelka namyšlená, někdy ani nezvedla hlavu, aby odpověděla na pozdrav. Jinak jsou Bulhaři opravdu milí a pohostinní. Také nás na tomto hotelu bylo asi jenom asi 8, asi ho jiní už znali z předchozích recenzí a my jsme se chytli na chválu.


Pláž a moře

Chodili jsem na obě pláže, jak severní, tak i jižní. Jsou docela udržované. Byly zrovna velké vlny, takže na severní pláži se moc nedalo, ale s tím se musí počítat. Plavčíci hlídali poctivě, stále pískali, ale viděli jsme i lidi, kteří nedbali na jeho povely a nakonec tahali topícího se asi 15 ti letého kluka.Letos se vlny opravdu nešetřily.,hlavně byly citelné spodní proudy. Bylo to znát i na jižní pláži, která bývá jindy čistá, ale i zde se vlny podepsaly, byly tam také vlny větší než obvykle , dost řas, ale to patří k moři, jinak na Černé moře nedám dopustit.


Okolí hotelu

Okolí hotelu bylo klidné, restaurace stále prázdná, bylo kousek do centra, vybavení pro děti nebo odpočinek také nic moc, ale večer se dá kam jít, takže nejste na hotelu závislí.


Celkový dojem

Předloni jsme byli také v Primorsku na hotelu Queen Nelly, cenová relace stejná jako na hoteu Extassy, ale nedá se srovnat celková vybavenost, strava , okolí hotelu a vůbec vše. Hotel Extassy bych si již příště určitě nevybrala.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h