Detail recenze: Fame Residence Beach Park Hotel

  Turecko, Kemer

3/5

60leta:
Poloha hotelu vyhovující, blízko do městečka, spousta obchůdku, každé úterý trh.V okolí hezké hory.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pozor na pokoje 208 a 209 byli jsme v pořadí několikátí češi, které umístily nad centrální klimu z kuchnyně 4 + 1 ks (v pokoji 24 hodin hluk a vedro) nedal se používat balkon a pod ním venkovní sklad sudů. Všichni jsme se stěhovali. Stále to zkouší. Pokoje jsou hodně malé. 90% klienteli rusové. Uklizeno,čisto.


Strava a stravování

Strava odpovídala 4*, inzerovaný bar na pláži byl jen automat na vodu a džus. Na stravu jako na pláž chodil celý další hotel, který byl přes silnici, byl boj o místa u stolů.


Vybavení, služby a personál

Vybavení odpovídá 4*, personál vstřícný, uklizeno čisto.


Pláž a moře

Lehátka jedno vedle druhého, bez možnosti jakékoliv manipulace, pokud jste nechtěli být téměř v moři a pořád na slunci. Pláž úzká a poměrně malá a opět boj o lehátka. Rusové chodily na pláž v 6 ráno a dávali tam osušky, přesto, že všude byly upozornění, že to nemají dělat. Nezbylo než se přizpůsobit. Oblázková pláž opět sloužila pro oba hotely. Nechutné!!!! Spousta lehátek byla nefunkčních. Moře bylo za odměnu super. Bazén menší.


Okolí hotelu

Parková úprava, čisto .


Celkový dojem

Hodnota peněz za "hotel na pláži" neodpovídá.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno