Detail recenze: Fame Residence Göynük Hotel

  Turecko

5/5

Hana:
Velmi se nám líbilo, hotel byl menší pečlivě udržovaný a hodně klidný ,přesto že ležel vedle frekventované zony s obchody,tu byl večer klid a pohoda.Klientela převážně ruská, z toho co jsem kdy kde zažila nejspořádanější. V Turecku jsem byla po šesté.

Ubytování

Přesto,že byl hotel starší, byl velmi udržovaný, všude bylo čisto, jak venku okolo bazénu, tak v restauraci, i po chodbách a na pokoji.Neustále celý den někdo uklízel a upravoval i zahradu.Pokoj, nový vkusný nábytek,byl též čistý každý den uklizen.Jedinná koupelna by zasloužila rekonstrukci, ale to každá koupelna v každém tureckém hotelu .


Strava a stravování

Strava, jako vždy velmi chutná, vždy bylo z čeho vybírat, každý den byla i možnost výborné ryby. venkovní gril a pec , takže pekli výborné různě plněné placky. Velmi nám vyhovovala plážová restaurace,kde byl perfektní servis a nabítka občerstvení a nápojů. Dokonce pekli i pizzu.


Vybavení, služby a personál

personál super, smekám.- všichni čeští číšníci by měli jít povinně do tureckého hotelu na měsíc na brigádu, aby věděli,jak se má obsluhovat host.


Pláž a moře

Plážový servis super , ještě jsem se nikdy nesetkal s tím , aby se někdo tak staral o čistotu a pořádek na pláži tak jako místní maník co měl pláž na starost.Moře bylo krásné čisté též klidné , ale to vždy záleží na počasí.


Okolí hotelu

V okolí Kemeru jsou krásné hory , je zde i spousta zeleně


Celkový dojem

S čistým svědomím bych hotel doporučila ,jako pohodovou dovolenou.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h