Detail recenze: Fame Residence Kemer & Spa Hotel

  Turecko, Kemer

5/5

Hana:
Letošní dovolená v hotelu Fame Residence Kemer Hotel 5* byla krásná. Ubytování pěkné a čisté, strava pestrá a člověk mohl v podstatě jíst pořád. Připadalo nám to spíše jako stravování ultrainclusive. Od půl 12 již bufet na půáži, odpoledne meloun,ovocné saláty,placky, káva, zákusky celý den.. Hodně zeleniny za syrova i za tepla, každý si určitě najde na co má chuť Pláž pěkná, čistá a kamenitá. Moře krásně čisté a teplé. Pro malé děti ale ne moc vhodné. O lehátka trochu boj,ale i na to si člověk zvykne a zajistí si ho dříve.

Ubytování

Pěkné pokoje, některé ale bez balkonů, museli jsme si počkat do druhého dne.zatím nám dali se známýmí rodiný pokoj, ten byl luxusní, ale také bez balkonu.Vše se druhý den vyřešilo k naší spokojenosti.


Strava a stravování

Jak už jsem napsala v úvodu, výborné


Vybavení, služby a personál

Pokoje běžně zařízené, dostačující, čisté, každý den čisté ručníky, personál milý, žádné problémy. Animační programy nic zvláštního, čekali jsme více hudby večer, třeba s tancem.Možná to bylo tím, že už byla druhá polovina září


Pláž a moře

Pláž kamenitá, větší oblázky, pro citlivé lépe do vody obuv. Voda nádherně čistá, teplá, brzy hlubší. Lehátka dosti nahuštěná a brzy obsazená. Ale dá se to zvládnout.


Okolí hotelu

Do Kemeru na hlavní třídu plnou obchodů je to kousíček. výběr velký, ale trochu dražší než třeba v Side nebo Alanyi a někteří prodejci ani nechtějí moc smlouvat. Je to způsobeno převahou ruské klientely, protože ti mají peněz dost a nesmlouvají.Nádherný je pohled na pohoří Taurus, které obklopuje Kemer a na jeho vrchol, kde kam se můžete nechat vyvézt lanovkou.


Celkový dojem

Super dovolená, i když s manželem upřednostňujeme písčité pláže i vstup do vody a nejezdíme nikdy znovu na stejné místo, věřím tomu, že se sem ještě někdy vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h