Detail recenze: Flor Los Almendros Hotel & Apartments

  Španělsko, Mallorca, Paguera

5/5

Cena
od 12 989 Kč/os
Jana:
Celkově vydařená dovolená, i když při odletu z republiky bylo špatné počasí, které bylo v předchozím týdnu i na Mallorce, takže moře bylo studené. Ale jinak vše výborné.Zajištění Vaší agenturou i pořádající cestovní kanceláří EMMA, info o odletu, služby delegátů i průvodců při výletech - vše profesionální a výborné.

Ubytování

Hotel Flor Los Almendros odpovídá kategorii +++, všude čisto, pokoje i balkon dostatečně prostorné, klima v pokoji, ale vzhledem k situování pokoje na východ a zatím teplotám do 30 st. jsme ji prakticky nevyužily. Snad by se hodila malá lednička na vodu a ovoce.


Strava a stravování

Měly jsme polopenzi, strava byla poměrně pestrá, velmi chutná, hodně zeleniny, v dostatečném množství, obsluhující personál ochotný, jídelna prostorná, klimatizovaná.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu odpovídalo kategorii, hotelový bazén přiměřeně velký, dostatek lehátek zdarma, pravidelně čištěn. Ale i zde voda zpočátku studená vzhledem k počasí. lx byl pořádán večer španělských tanců. Dále společenská místnost s kulečníkem, knihovnou, ale nebyla příliš využívaná. V hotelu je česká recepční, takže s ní bylo možno vše dořešit, Ale i ostatní personál recepce ochotný.


Pláž a moře

Pláž je opravdu na dosah přes soukromou cestu , široká, s jemným pískem, pěkná, čistá až na nedopalky kuřáků, kteří zahrabání do písku považují za uklizeno.Pozvolný vstup do moře plavcům asi moc nevyhovuje,musí se jít hodně daleko, ale pro rodiny s malými dětmi je ideální. Moře zpočátku chladné a mírné vlny, po 3 dnech konečně slunce a již vše O.k.Cena za půjčení 2 lehátek a slunečníku je pro nás vysoká - celkem13,5 Eura, takže většina lidí to řeší zakoupením slunečníku /také 13,5 Eura/ a ev. rohože za 2,5 Eura. Možnost zakoupení jídla, pití i zmrzliny na pláži velmi dobrá v těsně přiléhajících hotelích a restauracích.


Okolí hotelu

Přestože hotel leží na rušné ulici, tak večer byl zcela klid, pokoje má situované do zahrady a k moři. Večerní procházky po bulváru byly velmi příjemné, Ale ve vrcholné sezoně to pro množství lidí už tak pěkné asi nebude.


Celkový dojem

Celkový dojem je velmi dobrý a ráda bych se na toto místo někdy vrátila.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h