Detail recenze: Floria Beach Hotel (ex Görgulu Kleopatra)

  Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

3/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Pavel Hudec:
Na hotel jsme byli dopraveni klimatizovaným autobusem. Strava nic moc, jídla neochucená, stále se opakující kuřecí maso, saláty neochucené, jídlo někdy vlažné, proležené madračky, Větší plus umístění hotelu kousek od moře, nemusí se přecházet v celku rušná silnic, pláž čistá a celkové soukromí, Zpět na letiště propad, jeli jsme menším autobuse asi pro 20 lidí, nešla nebo nebyla klimatizace, cesta úmorná. Do tohoto hotelu už bych se navrátil.

Ubytování

Ubytování na střední úrovni, Vyležené matračky, Plusem klimatizace a čistota.


Strava a stravování

Strava se neustále opakovala, pokud bylo maso, tak kuře na několik způsobů. Největší propad, jídlo bylo vesměs neochucené, plané, někdy i studené, když na něj pustily ventilátory, rovněž tak saláty neochucené. Podávané ovoce, kromě melounů opět propad, plody nezralé, banány načernalé.


Vybavení, služby a personál

Vybavení na průměru, personál vstřícný.


Pláž a moře

Největší výhodou bylo umístění hotelu na kraji pláže, /z terasy do moře cca 10 m,/ tím bylo zajištěno vcelku dobré soukromí, pláž nepřelidněná,


Celkový dojem

Celkově žádná sláva.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h