Detail recenze: Forum Hotel HI Hotels

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

Cena
od 8 969 Kč/os
Martina:
Pokud chcete zažít trochu akční a rušnou dovolenou zvolte Slunečné pobřeží:)

Ubytování

Hotel - čistý, vždy uklízený, útulný...Pokoje prostorné, moderní vybavení, televize...není co vytknout :)


Strava a stravování

Za sebe hodnotím průměrně - spíše zdravá strava, jídlo se docela opakovalo, nebylo chuťově špatné, ale ani zvláště chutné. Zase musím uznat, že byli turisti , kteří si chválili zdravou stravu, dostatek zeleniny apod.


Vybavení, služby a personál

Hotelu, personálu, službám opravdu není co vytknout. U hotelu dva bazény z toho jeden pro děti.


Pláž a moře

Hotel má vlastní kousek soukromé pláže, která je vzdálená cca 7-10 min chůze. V horku celkem nepříjemná procházka. Za lehátka se zde platí (cena 2 lehátek se slunečníkem na den cca 120 kč - pokud si dobře pamatuji) .Na pláži je bar - pro ubytované v hotelu drinky zdarma. Slunečné pobřeží je rušné, na pláži je hlava na hlavě. Myslím, že mladým lidem tento fakt nevadí, starší by s tím mohli mít problém. Moře- vstup do moře pozvolný, téměř celý pobyt byly velké vlny , které neumožňovaly jít si normálně zaplavat (Bulharsko je Bulharsko :) ) Některé dny se u břehu nahromadil zelený špenát (řasy apod.) To bylo nepříjemné, protože když šel člověk do vody první se musel přes tyto řasy přebrodit...


Okolí hotelu

Hned u hotelu obchody s potravinami, směnárna, restaurace, hospůdky... Cca 15 minut autobusem historické městečko Nesebar - na večerní procházku super! V tomto místě můžete navštívit i českou restauraci a dát si například vepřo, knedlo ,zelo...:) Na opačné straně cca 10 min. autobusem je centrum Sl. pobřeží - diskotéky, spousta klubů, možnosti nákupu...


Celkový dojem

V Bulharsku jsem byla poprvé. Co bych této dovolené vytkla byla vzdálenost hotelu od pláže , strava mohla být lepší, ale to je pouze subjektivní názor. Pokud bych měla dát známku ,dala bych horší 2. Dovolenou na tomto místě bych doporučila spíše mladým lidem, kteří chtějí řádit na diskotékách a v klubech a nevadí jim rušná pláž.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h