Detail recenze: Four Views Oasis Hotel

  Portugalsko, Madeira, Canico de Baixo

5/5

Sylva P.:
Moc hezký moderně zařízený hotel ze sítě hotelů Four Views. Přímo u oblázkové pláže a pobřežní promenády.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hezké a prostorné pokoje, moderně až luxusně zařízené. Byla jsem ubytována ve studiu, které má (stejně jako suity) navíc kuchyňský koutek s nádobím a malou ledničku. K vybavení všech pokojů patří klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, kabelová TV, telefon, balkon s posezením, koupelnu s fénem. Vše v moderním a elegantním designu. Výhled na zahradu s bazény a oceán.


Strava a stravování

Jídlo bylo vynikající - mnoho druhů, chutí, barev... Restaurace moderní a prostorná. Přísně zde hlídali, zda někdo nevynáší z jídelny jakékoli jídlo.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu odpovídalo určitě 4*. Moderní a prostorné haly, posezení, recepce, výtahy, chodby i zahrada. 2 restaurace (z toho jedna a'la carte), bar u bazénu, koktejl bar, vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi, venkovní vyhřívaný bazén s mořskou vodou, kadeřnictví, beauty salon, herna, čítárna s kabelovou TV a internetem (zdarma), velká prostorná terasa se slunečníky a lehátky. Wifi mělo být k dispozici i na pokojích zdarma, ale osobně se mi nepodařilo připojit. Dětská herna, venkovní dětské hřiště. Fitness, SPA, kadeřník, obchůdek, golfový kout, zahrada.


Pláž a moře

Oblázkovo-kamenitá pláž před hotelem. S plážemi je to na Madeiře obecně špatné. Není to destinace vhodná na koupání a povalování se na pláži :-) Hotely zde obvykle nemají standardní pláže ani přístup na ně. Pláže jsou zde převážně kamenité, s uměle vybudovanými přístupy. Moře bylo většinou bouřlivé, na plavání vhodné spíš jen pro zkušené plavce. V dubnu bylo také moře dosti studené. Většina hotelů má pro koupání prostornější vnitřní a venkovní bazény. Hotely předpokládají, že klienti chtějí na Madeře spíše poznávat okolí, hory a krajinu a budou se věnovat spíše aktivnnějí turistice. Jsou i tomuto přizpůsobené.


Okolí hotelu

2 km od centra vesnice Canico, kde jsou obchůdky, restaurace, kavárny. Vesnice byla původně rybářskou vesničkou. Hotelový shuttle bus jezdil 3× denně do Funchalu k přístavu


Celkový dojem

Celkový dojem z hotelu mám velmi dobrý. Moderně a elegantně zařízený hotel s pěknou zahradou a bazény.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Four Views Oasis Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h