Detail recenze: Galaxy Beach Hotel

  Turecko, Alanya, Kargicak

3/5

Alena Halámková:
Celková spokojenost byla nízká. Hotel neodpovídá 4 hvězdičkám. Ostřesný byl let, neboť jsme vůbec nebyli informování, že se letí přes Litvu. Turecká společnost s námi jednala velice nezdvořile. Za celý 6 a půl hodinový let jsme dostali k jídlu jeden kousek piškotu a l dl vody. To je vše. Ve Vilniusu nás doslova vyhodili z letadla a museli jsme jít na nové odbavení celní a pasové, do letadla nás vůbec nechtěli pustit, že nemají náš seznam. Nakonec jsme tam nabrali další půl hodinu zpoždění, seznam po této době našli v letadle. Let je na pětku pětkrát podtrženou. Nikdy bychom s touto společností neletěli.

Ubytování

Celkem šlo, byl tam na přikrytí jen takový kus hadru a pro dvě osoby jedna deka, i když byly postele rozdělené. Nakonec jsem si vyprosila alespoň prostěradlo na přikrytí. Úklid se prováděl každý den včetně výměny ručníků


Strava a stravování

Oběd a večeře odpovídaly třemě hvězdičkám, švédské stoly teplých jídel byly chudé, jen dva druhy jídla, měli dobře udělané lilky. Z ovoce byly pouze dva druhy melounů. Zeleniny celkem dost. V automatech na nápoje pouze černá káva, o mléko jsem si vždy musela říci. Snídaně odpovídala tak 1-2 hvězdičkám, byly tam pouze vařená vejce a jeden druh mazanců a bílý chlém Chyběl jakýkoli jogurt, rozinky a něco do musli. Ze zoufalství jsem si musela k snídani dělat jen šopský salát.


Vybavení, služby a personál

Personál velice ochotný, služby jsme žádné nevyužívali ani zájezdy


Pláž a moře

celkem špinavá, samé nedopalky, lehátka bez podložek, slunečníky ano. Moře čisté, ale neupravený vstup do moře, velké kameny a pak sráz. U jiných hotelů čtyřhvězdičkových vstup do moře vybagravaný a upravený. Chodili jsme se koupat tam asi 500 m od naší pláže. Ná pláži omšelý stánek, tam se vše platilo.


Okolí hotelu

Odpovídalo turecké mentalitě, kolem ulic odpadky, nečistota, to nám tak dalece nevadilo


Celkový dojem

Už bych do tohoto hotelu nikdy neletěla, zatím nejhorší čtyřhvězdičkový. Ten let je neopakovatelný zážitek na celý život.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h