Detail recenze: Galini Sea View Hotel

  Řecko, Kréta, Agia Marina

4/5

Pavla Filipová:
Pohodová, romantická dovolená, nádherný, čistý a prostorný pokoj

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Perfektní, krásný, čistý, prostorný pokoj, úklid denně, denní doplňování minibaru, opravdu bez jakéhokoli negativního komentáře!


Strava a stravování

Četla jsem pár negativních recenzí o stravě, ale ráda bych viděla, kdo si doma udělá k večeři rybu na 5 způsobů, 4 druhy masa, 8 druhů zákusků apod. Takže i když je nabídka každý den stejná, je opravdu z čeho vybírat..:-)!!!


Vybavení, služby a personál

Byla jsem zde s přítelem ke konci sezóny (hotel zavírali 14 dní po našem odjezdu), ale musím říct, že vše fungovalo výborně, dokonce i animátoři (které tedy na žádné dovolené moc nemusím...), obsluha v restauraci a všech hotelových barech také moc příjemná :-).


Pláž a moře

Náš pobyt byl říjnový, tedy mimo sezónu. Lehátka a slunečník tedy naprosto bez problémů! Nedokážu si však představit pobyt v sezóně. Na kapacitu hotelu, který má kolem 500 lůžek, je pláž velmi malá, musí to být fakt masakr. Doporučuji určitě konec září, začátek října :-))! Ale jinak pláž čistá, vstup do moře pozvolný, bot do vody není třeba, všude krásný písek, moře úžasné!


Okolí hotelu

Hotel je na samém okraji městečka Agia Marina, do samého centra bych to typovala tak na 30 minut pohodové chůze. Motorkou v poho za 4-5 minut. Hotel je hodně vysoko, ale od bazénu k výtahu na pláž pár schodů (myslím, že 34 - hihi...), pak minutku z kopečka, přejít silnici a jste na pláži. Z hotelu úúúúžasný výhled, takže těch pár schodů k pláži za to opravdu stojí!


Celkový dojem

Moc dobrý, určitě doporučuji!!! Jeďte v sezóně, protože já se tam určitě příští rok koncem září vrátím, tak ať tam není přeplněno...:-))))))! Jinak doporučuji frappé u pool baru, dát si vanilkovou zmrzku a jeden kopeček "šoupnout" do frappé, mlaskačka :-), prostě výborné Eiskaffe...


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h