Detail recenze: Giannoulis Almyra Hotel & Village

  Řecko, Kréta, Koutsounari

4/5

Anna:
Hotel má výbornou polohu nedaleko města Ierapetra, s dobrým autobusovým spojením (zastávka je naproti hotelu). Hotel je nově zrekonstruovaný, pěkný a čistý s velkou a udržovanou zahradou, ve které jsou umístěny apartmány na bydlení. Pláž je kamínková, s postupným vstupem do moře, voda je čitá a průzračná. Jedinou nevýhodou, o které jsme nebyli informováni je, že na Jižní Krétě často fouká vítr a když je moc silný, je zakázáno chodit do moře.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou skromné, odpovídají 3*. Na pokoji lednička, fén, a dobrá klimatizace. Každý pokoj má vlastní balkón. Výhodou byl výhled na moře a krátká vzdálenost k moři (ovšem záleží na apartmánu, který je přidělen při příjezdu).


Strava a stravování

Strava byla výborná, docela pestrá formou bufetu. Jednou týdně možnost využít obsluhovanou večeři u pláže (nutné společenské oblečení) a jednou týdně byla večeře přesuta ven, kde se podávali grilovaná jídla.


Vybavení, služby a personál

Personál byl velmi milý, přátelský a ochotný.


Pláž a moře

Pláž hotelu je udržovaná, čistá. Výhodou je, že není předimenzovaná, jelikož se v okolí nenachází žádné další hotely. Lehátka, slunečníky a plážové ručníky zdarma – na požádání na recepci, každé 3 dny je možná výměna


Okolí hotelu

Hotel se nachází v malé vesničce Koutsounari, naproti hotelu je půjčovna aut, autobusová zastávka. Poblíž několik taveren a obchůdků.


Celkový dojem

Hotel mě zaujal svou atmosférou, čistotou, výbronou stravou a hlavně náhernou pláží a mořem.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno