Detail recenze: Hotel Giftun Azur Resort

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

3/5

Jarda z Brna:
Celkový dojem z pobytu velmi dobrý. Pracovníci na recepci, pokojští, obsluhující persovál skoro vždy s úsměvem.

Ubytování

Ubytování v bungalogu asi 4.


Strava a stravování

Strava rozmanitá, vždy nějaké překvapení - kačena, krůta, čočka na kyselo.Vzhledem k tomu, že jsme byli v Egyptě již po 6, dovolím si říct, že bylo velce kvalitní. Obědy v zahradní restauraci, hned u pláže a plážového baru - tedy pět hvězdicek.


Vybavení, služby a personál

Vybavení v bundalogu odpovídá předpokladům. Pokojští přívětíví, příležitostně i nějaké překvapení formou ozdoby.Sportovní a kulturní vyžití díky tomu, že se jedná o hotel navštěvovaný převážně německými návštěvníky bylo minimální. Takže 3.


Pláž a moře

Pláž písčitá, čistá, denně uklizená. vstup do moře pozvolný - až moc. Teplota vody vzledem k ročnímu období - zak kolem 20, ale češi zvládnou i horší věci. Lehátek oproti jiným hotelů dostatek, takže ranní kladení osušek nepřicházelo v úvahu. Jediné co by chtělo, aby došlo k obnově lehátek. Ty pamatují dávnou dobu. 5 hvězdiček.


Okolí hotelu

Ačkoliv hotel je na jedné z delších promenád, nedoporučuji vycházet. A když tak klapky na oči před domorodci. Jsou dotěrní a i někdy sprostí. Je lepší se projít po zahradě hotelu v klidu. Tak tedy 2.


Celkový dojem

Celkový dojem velice dobrý. Menší nedostatky jsou všude, i doma. 5 hvězdiček


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.