Detail recenze: Globales Samoa Hotel

  Španělsko, Mallorca, Calas de Mallorca

5/5

Jirka:
Máme za sebou opravdu dost dovolených v různých destinacích ale tento hotel nás překvapil úplně vším, čím se dalo. Nádherné ubytování s krásným výhledem na moře, skvělá obsluha personálu, koupání v moři velice pěkné.

Ubytování

Hotel velice pěkně a vkusně zařízený, balkony s nádherným výhledem na moře. Pokoje vždy pěkně uklizené, čistota na velké úrovni, personál stále ochotný i přes neuvěřitelné pracovní nasazení. V hotelu naprostá pohoda a se vším velká spokojenost. Normálním a slušným lidem se z tohoto hotelu nechce odjíždět.


Strava a stravování

Jídla je neuvěřitelná spousta ve všech možných variantách, jakmile je něčeho méně okamžitě se doplńuje takže je jedno kdy kdo na jídlo přijde, naberete si kolik chcete bez obavy že na vás nevyjde, u jídla vždy popis v několika jazycích takže víte co jíte. V jídelně i barech na výběr neustále plno různých nápojů, nevěřím že by si nějakej štoura dokázal najít důvod ke stížnosti.


Vybavení, služby a personál

Personál velice ochotný a vstřícný, u animačních programů dělali co se dalo. Bazén jsme nevyužili, jedu k moři abych se v tom moři koupal, ležet u bazénu můžu doma a přesto většina osazenstva hotelu se svalila u bazénu, z mého pohledu naprosto nepochopitelné!


Pláž a moře

Pláž 5 minut pomalé chůze od hotelu, nádherně průzračná a teplá voda. Ovšem půjčení dvou lehátek a malého slunečníku strašlivě předražené - 12 euro! a z toho důvodu spousta lidí to řeší vlastním koupeným slunečníkem nebo bez. Celkem velkým problémem je že na pláži chybí záchod ale v nouzovce můžete zajít na hotel, jste tam hned. Jedna sprcha taky není zrovna moc a žádná převlíkací kabinka ale všechny tyto nepříjemnosti vyváží naprosto úžasně čisté moře které najdete málokde.


Okolí hotelu

V okolí hotelu malé obchodní centrum jinak nic, na procházku je možné kolem skalnatého pobřeží po upraveném vybetonovaném chodníku se zábradlím asi necelý kilometr jinak chodit mezi hotely a domky. Žádné promenády jak jsme zvyklí z pevniny.


Celkový dojem

Pokud bude možnost rozhodně přijedeme znovu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h