Detail recenze: Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel

  Španělsko, Gran Canaria, Amadores

5/5

Táňa Holušová:
Naprosto úžasná dovolená, nejlepší hotel, služby, pláž na ostrově. S něčím takovým jsme se ještě nesetkali!!!

Ubytování

Nádherné prostorné pokoje s vlastní terasou a s výhledem na oceán ( všechny pokoje mají výhled na oceán, doporučuji vyšší patra ), klimatizaci, Tv s lednicí, dokonce i rychlovarnou konvici s kávou a čajem:-)


Strava a stravování

Velmi bohatý výběr švédských stolů, delikatesy, maso té nejvyšší kvality a o drincích ani nemluvě. Doporučuji formu all-inclusive, ušetříte za pití a výběr je opravdu velmi velmi bohatý z alka i nealka.


Vybavení, služby a personál

Vše na 1*, personál vždy usměvavý milý nápomocný, prostě dovolená snů. Musím pochválit pana delegáta Malého z CK Fischer, který se nám opravdu hodně věnoval a tímto poděkovat cestovní kanceláří za velmi kvalitní služby.


Pláž a moře

Nádherná písčitá pláž karibského typu zhruba 15 minut chůze od hotelu, lehátka slunečníky za poplatek. Nejkrásnější pláž na ostrově vůbec s krásnou křišťálově čistou vodou.


Okolí hotelu

Pro ty, kteří mají rádi klidnější lokality. Město asi 10 minut chůze. Oceňuji zejména nádhernou vyhlídkovou promenádu, která od hotelu lemuje pobřeží jak na stranu k městu, tak na druhou stranu k pláži.


Celkový dojem

Naprosto nejlepší dovolená, kterou jsem kdy prožila.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h