Detail recenze: Gold Island Hotel

  Turecko

4/5

Cena
od 8 552 Kč/os
A.a S.M.:
Hotel nás upoutal svým netypickým vzhledem ve tvaru golfového míčku. Do města Avsallar to je to asi 20 minut po pláži.

Ubytování

Ubytování proběhlo celkem rychle, bez dlouhého čekání. Pokoj byl luxusní: LCD televizor, varná konvice, hrnečky na kávu nebo čaj,skleničky. Čaj i káva byly k dispozici. Balkon byl s výhledem na moře.V minibaru byly vody. Na uvítání jsme dostali lahev červeného vína a mísu s ovocem. Wi-Fi, klimatizace a trezor na pokoji zdarma.


Strava a stravování

Strava byla velice pestrá, (kromě vepř.masa, které nejedí) drůbež, ryby, hovězí, spousta různé zeleniny, jak salátů, tak různě upravené, spousta ovoce, zákusků, sýrů, pečiva, různých dipů. Vše bylo nádherně upravené a servírované a bohužel i velice dobré. Jídlo bylo po celý den, jak v jídelně, tak u bazénu.


Vybavení, služby a personál

Všechen personál byl milý a ochotný. Úklid byl každý den: doplnění toalet. papíru, výměna ručníků, osušek, ložního prádla a doplnění pitné vody. Větší problém byl s častým výpadkem elektřiny a Wi-Fi. Najíždějící agregát byl velice hlučný, zvláště brzy po ránu. Během dne byly různé sport. aktivity, možnost cvičení ve Wellness centru i cvičební stroje u pláže. Byli jsme bez dětí, nemůžu posoudit programy pro děti. Horší byly večerní programy, celkem nízká úroveň a velice hlučné reproduktory. Automaty na kávu a džusy u bazénu se pouštěly současně s otevřením bazénového baru od 10. hod. K dispozici byla pouze pitná voda v lednicích u baru. Bazén měl po celé délce hloubku 140 cm a pouze 2 schody, což napoprvé bylo trochu šokující. Malé brouzdaliště pro děti. K dispozici byla i vířivka u bazénu. Chyběly nám informace o teplotě vzduchu a vody, takto 5***** hotel by to měl mít.


Pláž a moře

Lehátek,matraček, osušek i slunečníků u bazénu i u pláže dostatek, bez poplatků. Pláž u hotelu, poměrně malá, písčito-oblázková. Vstup do moře mírně kamenitý, v moři brzy hloubka. Vodní sporty byly k dispozici u vedlejšího hotelu. Dva dny před naším odjezdem byly odněkud vypuštěny do moře fekálie, plavaly i toaletní papíry, potom jsme do moře už nešli.


Okolí hotelu

V blízkosti hotelu je spousta obchodů a obchůdků s oblečením, dárkové předměty, kožené zboží, jejich Supermarkety, atd.Do Alanye je možnost jet zdarma 2x denně hotelovým autobusem (dolmuší) . Delší procházky vzhledem k problémům s chůzí jsme nepodnikali.


Celkový dojem

Celkový dojem dobrý. Myslí, že není moc vhodný pro děti, vzhledem k hloubce bazénu a brzké hloubce v moři. Velice pěkné chování veškerého personálu, nepociťovali jsme, že jsme " pouze Češi " jak se někde stává. Uvítali jsme, že veškeré informace o odletu byly dodány na pokoj den předem v písemné formě.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h