Detail recenze: Golden Residence Hotel

  Portugalsko, Madeira, Funchal

4/5

Sylva P.:
Hezký moderní hotel v klidné části Funchalu. Leží v podstatě na útesu, s krásnýmí výhledy na oceán. Elegantní a čistý design.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Moderní, čisté a prostorné pokoje zařízené moderním nábytkem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Dále klimatizace, SAT TV, telefon, minibar, za poplatek trezor, rychlovarná konvice, balkon. K dipozici standard pokoje, suity a apartmány.


Strava a stravování

V hotelu jsme měli oběd formou bohatého bufetu. Jídlo bylo vynikající. Standardně se nabízí pobyty se snídaní nebo polopenzí, možná i plná penze. Vše formou bohatého bufetu.


Vybavení, služby a personál

Recepce, hlavní restaurace, bar, posezení u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, SPA a masáže, parkoviště, Wi-Fi připojení ve společných prostorách zdarma. Kadeřnictví, salón krásy, společenská místnost s TV, knihovna, konferenční místnost, billiard, tenis, squash, meditační místnost, fitness centrum, lázně (masáže, sauna, pára, vířivka, wellness programy).


Pláž a moře

Veřejné koupaliště Doca do Cavas je pod hotelem (za poplatek) - vstup do vody z betonové terasy po schodech. Další pláž asi 1 km od hotelu, kamenitá, místy s černým pískem a menšími blázky.


Okolí hotelu

V klidné části Funchalu, přesto v dostupné vzdálenosti do centra dění tohoto hlavního města. Velké obchodní centrum Forum je vzdálené cca 300 m, před hotelem je zastávka autobusu se spojením do centra Funchalu, vzdáleného asi 4 km. Leží přímo u pobřežní promenády spojující Funchal a rybářskou vesničku Camara do Lobos.


Celkový dojem

Příjemný moderní hotel na hezkém místě. Nabízí klid a zároveň možnost se rychle přesunout do historického centra Funchalu.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Seniory
  • Páry
  • Mládež
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Golden Residence Hotel

Golden Residence

  Portugalsko, Madeira, Funchal
200 m od pláže Hotely s bezbariérovým přístupem

Hotel Golden Residence

  Portugalsko, Madeira, Funchal
200 m od pláže Hotely s bezbariérovým přístupem

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h