Detail recenze: Hotel Golden Star

  Turecko, Side

3/5

Cena
od 10 965 Kč/os
Nefertiti27:
Vše bylo nakonec v pořádku. Jen personál hotelu nebyl příliš milý a hotel nemá animační programy. Upřednostnění německých turistů! Pozor - hotel nemá výtah!!!!!!!

Ubytování

Pokojíčky menší, ale útulné a velmi čisté s balkónem. Hotel nemá výtah což je trochu problém, zvlášť pro starší klienty nebo těžké kufry :-(


Strava a stravování

Polopenze, snídaně formou švédských stolů, ale po celý pobyt stejná a večeře formou menu, ale zcela bez pití. Stále se musíte starat o pití, nákup na hotelu velmi drahý.


Vybavení, služby a personál

Vybavení pokojů klasické jako ve tříhvězdě, ale pokoje opravdu velmi čisté. Služby v hotelu skoro žádné, fungovala recepce a hotelová restaurace, občas večer disco kam, ale nikdo nechodil. Jinak zcela bez animací a jiné zábavy. Personál na recepci příjemný, ale obsluha v restauraci už příliš ne. Upřednostňují německou klientelu!!!!!


Pláž a moře

Hotelová pláž je pro hosty pouze v zadních řadách, první tři řady jsou pro ostatní turisty a za poplatek což jsme nevěděli, takže přímo hned u moře se být nedalo. Jinak pláž celkem vyhovující, ale vedlejší hotely jí měly mnohem více upravenou a čistější!!!!!!


Okolí hotelu

Okolí hotelu....výhled částečně na moře a jinak vedle jsou hned ostatní hotely, takže i na ně. Jinak je to na promenádě, takže to celkem šlo.


Celkový dojem

Celkem spokojenost, protože hotel má bezvadnou polohu hned u moře, ale jinak ostatní služby a personál nic moc, ale když máte před sebou stále moře tak spoustu věcí tolerujete.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno