Detail recenze: Hotel Golden Sun Resort & Spa

  Řecko, Zakynthos, Kalamaki

4/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Alex:
.

Ubytování

Vybavení pokojů je opravdu hodně strohé, koupelna přímo ubohá, malé umyvadlo+malá polička nad ním, chybí jakokoliv zástěna u vany, naprostá nemožnost si někam odložit ručník případně oblečení..(buď na zem nebo do umyvadla, případně na/do WC) Klimatizace moc nechladí i při nejnižším nastavení. !!!


Strava a stravování

Malý výběr masa, téměř bez ryb. Dorty a zákusky, kromě nějaké buchty neexistuje. Ovoce-jablka a občas meloun. To je výběr.. Celkově užší sortiment s porovnání s jinými hotely. Další nedostatek, v all inclusiv nejsou zahrnuty žádné koktejly, stojí 4eura. V okolí a barech např. v Laganasu za cca 2,5-3,5eura.


Vybavení, služby a personál

Personál ucházející, wifi pouze za poplatek i v hlavní budově..??? Služby o těch ani nevim. Sport=nula, žádný hřiště na tenis, fotbal basket, nic..


Pláž a moře

Pláž pěkná, široká, dlouhá, spojuje Kalamaki s Laganas, to je velký pozitivum, výskyt a hnízdění želv Caretta-Caretta. Líhnutí můžete sledovat. S tím i určitá omezení, co se pohybu na pláži týče.(info hned při příchodu-hlídky) Obrovský množství mušlí všech tvarů. Nízké přelety letadel přímo nad pláží. Moře hodně klidné, v pohodě se dá ve vodě ležet na lehátku.


Okolí hotelu

Docela klidné, kromě přistávajících letadel (přes noc ne) V blízkosti centrum s obchody atd.


Celkový dojem

Celkově to kazí vybavení hotelu jako takového a hlavně pokojů. Pláž a moře skvělý.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h