Detail recenze: Gouvia Hotel

  Řecko

2/5

Cena
od 10 569 Kč/os
Alena:
Měli jsme zakoupený zájezd do Rody, bydleli jsme v Gouvii. Ve všeobecných smluvních podmínkách má cestovka uvedeno, že při nákupech zájezdu v "lastu" Vás může ubytovat kde chce, jen kategorie hotelu nesmí být nižší. Takže pokud bude dobrý hotel v Mongolsku, můžete asi do Mongolska. Otázkou zůstává, jestli toto ustanovení neodporuje tzv. dobrým obchodním mravům.

Ubytování

Hotel starší, ale čistý. Pokoje odpovídající své kategorii. Úklid pravidelný a v pořádku. Objednali jsme si ubytování v klidné části a zahradě, toto bylo nad restaurací a hlavní třídě. Pokud by byla taková nabídka, odpovídalo by to realitě a v pohodě.


Strava a stravování

Měli jsme polopenzi. Snídaně klasika - 10x to samé, spíš chudší, chyběla zelenina a když lupínky - tak k tomu prosím jogurt. Večeře byly servírované, ale chutné. (zeleninový salát, předkrm, hlavní jídlo, dezert).


Vybavení, služby a personál

Pokojíky dostačující, malá koupelna, bazén čistý. Personál vesměs milý, slušný.


Pláž a moře

Hrůza. Od hotelu sice asi jen pět minut, ale v moři směs kaménků, písku a hlavně bahna. Městečko leží totiž v zálivu. Takže koupání prvně asi po třech dnech pobytu, když už jsem strávila jinou lokalitu, a potom před odjezdem, jestli je to opravdu tak nechutné. A bylo. Na pláži bylo vždycky poměrně dost lidí, ale v moři vždycky jen tak deset. Horší moře jsme v Řecku neviděli a to byla naše devátá návštěva této země.


Okolí hotelu

Klasika. Všechny řecké ostrovy jsou krásné, ale Řekové jsou slušně řečeno hodně nepořádní. Takže mimo hlavní trasy nepořádek. Výlety lodí - jako všude - nádhera, překrásné letní sídlo císařovny Alžběty, krásné hlavní město. I Gouvia je pěkná, i když malá.


Celkový dojem

Pravděpodobně nechtěná situace od cestovky, když ale milujete moře - a tady se opravdu koupat a plavat nedalo - nic moc. A jezdit autobusem nebo si denně půjčovat auto za 45 EUR - taky nic moc. A poskytnutá sleva 1000 Kč na osobu těch deset dnů opravdu nevykompenzovala.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h