Detail recenze: Hotel Navštivte Turecko

Turecko

Cena
od 8 552 Kč/os
JUDr.Antonín Zelinka:
Popáté jsme byli v Turecku, vždy jsme byli spokojeni, ale tento hotel předčil naše očekávání. Pokud máme jednotlivé služby hodnotit hvězdičkami, pak spokojenost (4 hvězdičky) je málo. Skutečně si zaslouží 5 hvězdiček.

Ubytování

Nemáme nejmenších připomínek


Strava a stravování

Ocenit je nutno rozmanitost a především nabídku ryb (především krevety, uzený losos, tuňák). To jsme v předchozích letech nikde nezažili (hotely Grand Kapitan, Narcia resort, Side breeze). Možná se situace změnila i tam. Nutno dodat, že 90% ubytovaných v hotelu byli němci. Nevím, ale říká se, že v této situaci se ohledně stravy turci snaží. Nedovedu posoudit, zda jsme se tak s nimi "svezli".


Vybavení, služby a personál

Bez připomínek, byli jsme velmi spokojeni.


Pláž a moře

Pláže v oblasti Side jsou celkově pěkné, moře čisté, vstup pozvolný, lehátka i ručníky byli zdarma, slunečníky jsou zde již nahrazeny celkovým zastřešením plachtou, což je lepší. Rovněž plážový bar byl skvěle zařízen, bylo zbytečné v poledne se vracet k jídlu na hotel.


Okolí hotelu

V okolí hotelu je bezpočet obchůdků, zejm. textil, každý si určitě vybere.


Celkový dojem

Bez nadsázky lze shrnout, že pokud bych uvažoval o místu dovolené v příštím roce, vrátil bych se do tohoto hotelu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h