Detail recenze: Grand hotel Strand

  Slovensko, Východní Slovensko, Vyšné Ružbachy

3/5

Nick:
Bohužel souhlasím s předchozím komentářem.

Ubytování

Vzhledem ke stáří hotelu - lze akceptovat, z nabízené kvality hotelu si uberte minimálně 1 hvězdičku. Nicméně vcelku čisto, výměny županů (na vyžádání) pak fungují každodenně.


Strava a stravování

Pokud nejste nároční, tak strava vcelku dobrá. Nelze vytknout nic podstatného.


Vybavení, služby a personál

Viz ubytování. Vybavení starší, vcelku zachovalé, nelze jej ale hodnotit nabízenými čtyřmi hvězdičkami. Personál - OK. Pozor pokud pojedete v zimních měsících, mnoho si toho na pokoji nepřečtete - pravděpodobně se šetří na osvětlení, což je vzhledem k nabízeným aktivitám v okolí hotelu a v rámci wellness pochopitelné. Topení je v podlaze, takže pokud budete mít na pokoji chladno, je nutné upozornit recepci, aby vám zvýšili teplotu.


Okolí hotelu

Velmi pěkné, v blízkosti - cca 40 km Vysoké Tatry, krásná příroda.


Celkový dojem

Zklamání z nabízených služeb lázeňského pobytu. Cena za 20ti min. masáž 20 euro, vnitřní "termální" bazén byl dle našeho klasickým bazénem - pozor velké množství chloru, s příjemnou teplotou cca 33-34 stupňů. Při výběru lázeňských pobytů dejte pozor na nabízené wellness nebo termální služby. wellness je klasický bazén. V rámci CK SunFlowers byl v tomto hotelu vnitřní bazén uveden jako termální, což dle naší zkušenosti ale není pravda. Složení vody nám nebyl nikdo schopen říci, od místního personálu jsme se dozvěděli, že voda je pro vnitřní použití "čištěna" od minerálů právě chlorem. Pro plavecké vyžití, odpočinek, relaxaci - bazén skutečně 30x10 m, s hloubkou 1,20 m vynikající. Termální účinky neočekávejte. Jiný bazén nebyl v rámci tohoto "lázeňského místa" dostupný. Preference polských a ruských turistů. Věková kategorie hostů - v 75% spíše nad 50 let. Hotel nenabízí další sportovní aktivity - což lze ale dohledat v blízkém okolí.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Grand hotel Strand

VYŠNÉ RUŽBACHY relax pod Tatrami (Grand Hotel Strand 4*)

  Slovensko, Pieniny, Slovenské termály, Spišská Magura, Východní Slovensko, Vyšné Ružbachy

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h