Detail recenze: Grand Hotel

  Česko, Vysočina, Třebíč

3/5

Pavla Popková:
Absolutně neodpovídá 4* hotelu, nedoporučuji, pobyt 27.12.-29.12. 2012, manželský pár. Jeli jsme si odpočinout a vrátili jsme se vyčerpaní a otrávení. Ať tento hotel raději zavřou.

Ubytování

neodpovídá 4*, připlacený apartmán s vířivou vanou- o ničem, 1. večer a 2. den ráno netekla teplá voda, takže vířivku jsme příliš nevyužili, po stížnosti tekla teplá voda 2. den v poledne, špinavá a zašlá podlaha v koupelně, kromě výřivky nenajdete v apartmánu ani obyčejnou samostatnou sprchu, takže pokud si ráno chcete dát sprchu, musíte sedět nebo stát ve výřivce-nepraktické a nepohodlné, 2 umyvadla-z toho 1 neodtýká, v apartmánu není minibar, ani lednice. Z asi 20 TV programů fungují cca 4. Pavučiny v předsíni u stropu a popraskané zdi a stropy, nábytek jak z levného výprodeje. Pokoj vám nikdo během pobytu nepřijde uklidit, ani ustlat, pouze dostanete čisté ručníky. Věci běžné ve 4* hotelu (župany, jednorázové pantofle, kosmetické pomůcky, papírové ubrousky, ......)tak nic takového rozhodně nečekejte! Apartmán s výhled na řeku- dívali jsme se na hotelový personál, který chodil za hotel kouřit.........ale v noci byl pohled na řeku a na osvětlenou Židovskou čtvrť pěkný. Podivný zápach po celém hotelu-těžko určitelné- ale asi z kuchyně. Při jízdě výtahem, se díváte na špinavá okna v zadní části hotelu. Ve všech stropních světlech-v restauraci, na chodbách, ve výtahu, na pokoji jsou mrtvé mouchy a pavučiny.


Strava a stravování

Naprostá katastrofa-zaplacené jsme měli 2x snídaně a 2x večeře, snídaně: obyčejný bufet, ani celozrné pečivo nebylo, ovadlá zelenina, žádná čerstvá šťáva, nebo kvalitná džus, pouze něco jako tang rozpuštěný ve vodě. Nejhorší byly večeře: hnusné, smradlavé,hranolky na dálku páchly přepáleným olejem, zelenina ovadlá, bramborová polévka-přesolená šedivá voda a v ní brambory vařené zlvlášť asi někdy vloni v listopadu, polovina jídla studená, druhá polovina vodnatá a smradlavá, vše jsme vraceli, nepoživatelné!!!!!!!!!!!! Nedá se to vše ani popsat, kolik toho bylo......propálený ubrus v nekuřácké části restaurace je jen perlička na závěr. Pod ubrusem molton nehledejte, není tam.


Vybavení, služby a personál

Akorát personál na recepci je příjemný a ochotný.Jinak personál restaurace vypadá, že dřív zemře než Vás obslouží- 1. večer-servírka v zašedlé a pomuchlané halence s pantoflema na nohou se sotva vlekla a na naše připomínky že jídlo je nepoživatelné ani neodpověděla. 2. den- potetovaný číšník s piercingy.....ten se už ani neptal, proč odnáší plné talíře zpět do kuchyně....... Vybavení hotelu: kromě bazénu, kde nefungovali dámské sprchy a v pánských to zapáchalo jak na wc na hlavním nádraží, jsme raději žádné jiné služby nezkoušeli. Jediné plus- v bazénu byla teplá voda.


Okolí hotelu

náměstí pěkné, Židovská čtvrť taktéž. Přímo před vstupem do recepce hotelu - po zemi se válí vajgly a krabičky od cigaret, žvýkačky........Samotnou kapitolou je parkoviště za hotelem u řeky- odpadky a zápach-kam se hrabe přístav v Neapoli..........


Celkový dojem

Absolutně nedoporučuji! Již nikdy více, neodpovídá 4* hotelu, max 2*. Nejhorší ze všeho byly večeře. Na obědy jsme naštěstí chodili jinam. Již jsme projeli s manželem hodně hotelů v ČR i zahraničí, vždy si vybíráme 4*, nikdy mne nenapadlo číst recenze, ale po tomto zážitku začnu.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.