Detail recenze: Grand Hotel

  Česko, Vysočina, Třebíč

3/5

Michal:
Super romantický víkend pro dva!!

Ubytování

Velmi příjemné slečny recepční, čistý útulně zařízený vyhřátý pokoj, výhled z balkónu pokoje na Malovaný dům na Karlově nám., čisté ručníky, voňavé povlečení, velká plazmová TV, na stole přichystané bílé víno Znovín (bohužel nevychlazené), skleničky na bílé víno, vývrtka, svíčka, zápalky, čistá koupelna, trošku pomalejší odtok v umyvadle, moderní nábytek, přístup na čipovou kartu, absence lednice, což lze v listopadu řešit balkonem:)


Strava a stravování

Snídaně formou švédského stolu byla nepřekonatelná: příjemná obsluha, paní kmitala o106, dva presovače volně zdarma k použití, široká paleta čajů, džus, mléko, musli, bílý jogurt, výběr z různých druhů pečiva, možnost dopéct toustový chléb, šunka, sýry, máslo, džemy, zeleninové saláty, paštiky, volská oka, osmažené klobásky, párky, no prostě co hrdlo ráčí! - Jedním slovem: Obžerství:) Večeře: Vynikající silný hovězí vývar, nepřekonatelný předkrm (listový závin s šunkou, sýrem, cibulka), hlavní chod jsme zvolili kuřecí kapsu se špenátem a k tomu opečené brambory s česnekem a špenátem - naprosto nepřekonatelné:) Zeleninový salát z čerstvé zeleniny, s gril. kuřecím steakem. Dezert: banán v čokoládě, palačinka s lesním ovocem a šlehačkou.


Vybavení, služby a personál

Vybavení moderní, signál plazmové TV ne úplně clear, wifi super, absence lednice, ochotný příjemný personál, teplo v pokoji (ani jsme nemuseli topit, venku přitom bylo 5stC), přístup do pokoje na čip. kartu. Hotelový bazén jsme z časových důvodů už ani nestihli využít, i když byl dostupný od 6 - 22 hodin.


Okolí hotelu

Spousta památek, krásné prostředí, vyhlídka. Večer na Karlově nám. občas zařval kolemjdoucí opilý Třebíčan.


Celkový dojem

Vzhledem k jiným recenzím na netu k tomuto hotelu a akci "Romantický pobyt pro dva" jsme moc neočekávali, poněvadž se jedná spíše o negativní názory a zkušenosti hotelových hostů. Avšak my jsme byli velice příjemně naladěni hned od začátku milou slečnou recepční, příjemným vkusně zařízeným interiérem a ochotným vstřícným personálem hotelu. Celý víkend jsme si vážně užili, jak po stránce pobytové, relaxační, poznávací, tak hlavně gastronomické! :)


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.