Detail recenze: Grand Hotel

  Česko, Vysočina, Třebíč

3/5

Vlastík:
Jsem rád že už jsem doma

Ubytování

Měli jsme s manželkou "dvojlůžko" tedy spíše dvě postele přisunuté k sobě. Tím vznikla mezi matracema mezera zhruba 10cm a ještě v ní byli 2 prkna. Matrace tvrdé jako by jsme spali na zemi. Ve sprše byla drobná plíseň a o teplé vodě večer jsme si mohli nechat zdát. Byli jsme rádi že tekla vlažná. Hluk z jiných pokojů se přenášel dost. Takže v paneláku je větší klid. Jinak pokoj čistý a ručníky krásně měký. Velká televizešla velmi pěkně.


Strava a stravování

Měli jsme dvě večeře. První byla chuťově dobrá jen byla dost studená což jí celou skazilo. Druhá večeře byla tzv. romantićká. To znamená že vám zapálí svíčku na stole. Tato večeře byla výborná a teplá ,ale pro změnu nám otočily přílohy. Snídaně byli dobré a bohaté. Jen mi tam chybělo něco sladkého. Od čtyř hvězdičkového hotelu bych čekal víc.


Vybavení, služby a personál

Recepční byli všechny milé a velmi ochotné. Personál restaurace se tvářil jako by tam byli za trest krom jedné servírky. Obsluha u snídaní byla velmi milá a usměvavá.


Okolí hotelu

Okolí pěkné velké náměstí plné obchodů a hotelů a restaurací


Celkový dojem

Jak už jsem psal jsem rád že jsem doma. Po dvou nocích jsem celí rozlámaný. Ve virtuální prohlídce je pokoj který na 3 dny a 2 noci za cenu 2490kč nedostanete. Tak sepřipravte že s partnerkou budete spát buď dál od sebe nebo na jedné posteli. Romantická večeře bude s dalšími dvaceti páry tak že jsou stoly od sebe kousíček. Děkuji už nechci.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Grand Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h