Detail recenze: Grand Oasis Palm & Oasis Palm Hotel

  Mexiko, Quintana Roo, Cancún

4/5

Lucie S.:
Hotel se nachází na poloostrově v hotelové zóně nového Cancúnu, přibližně 25 minut od letiště. Hotel je vhodný zejména pro rodiny s dětmi a to především kvůli výborně vybavenému dětskému klubu a umístnění v zátoce s velmi pozvolným vstupem do moře.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

9ti patrový hotel disponuje 417 pokoji v kategorii Palm**** a 345 pokoji v kategorii Palm Grand*****. Pokoje jsou pěkné, čisté a prostorné s koupelnou (sprcha nebo vana) a WC dohromady. Vybaveny individuálně ovladatalenou klimatizací, sat-TV, telefonem a trezorem (za poplatek, v době mé návštěvy 4 dolary na den). Velkou nevýhodou pokojů je, že pokoje jsou bez balkonu a nelze zde ani otevřít okno. U hotelu Palm je možné si za poplatek 25 dolarů za noc připlatit pokoje v přízemí, které mají menší terasu. Dále možnost si připlatit za 25EUR/noc rodinný pokoj - dvě propojené místnosti s opravdu hezky designovým dětským pokojem. Rodinné pokoje jsou na vyžádání.


Strava a stravování

V tomto hotelu jsem měla možnost poobědvat v mexické temátické restauraci. Jídlo bylo chutné a bylo ho dostatek. Velký výběr ovoce a zeleniny, různé druhy masa i příloh.


Vybavení, služby a personál

Hlavní restaurace, tématické restaurace (např. mexická a mezinárodní), některé restaurace pouze pro hosty Palm Grand (mexická, brazilská, steak house a sea food). Bar u bazénu a pláži. Hotel disponuje třemi bazény - v době mého pobytu jeden vyčleněný pro klienty Palm Grand. Lehátka a slunečníky, osušky u bazénů zdarma. Hotel se může pochlubit krásným dětským klubem a odděleným dětským světem, kde se nachází dětský bazén se dvěma tobogány a lehátkama a slunečníky pro děti, prolézačky, diskotéka pro děti, dětský internetový koutek, velká místnost s hračkami. Animace pro děti ve věku 4-12 let, animace probíhají v angličtině, španělštině a francouzštině. Fitness zdarma, za poplatek squash, tenis a lázeňské centrum. Internet a Wi-Fi za poplatek (v době mé návštěvy 5 dolarů za hodinu). Hosté hotelu Oasis mohou využívat služby tohoto hotelového řetězce (přímo v Cancúnu čtyři hotely). Hotelu hotelu Grand mohou využívat i služeb Grand u ostatních hotelů.


Pláž a moře

Hotel se nachází přímo u pláže v zátoce. Díky tomu je moře klidné a je zde opravdu velmi pozvolný vstup do moře, proto ideální pro děti, méně už pro plavce. Popravdě mě zde ale moře nenachadlo. Měla jsem jsem možnost vidět pravé karibské moře mimo tuto zátoku, z kterého jsem byla nadšená. Vedle hotelu se nachází menší přístav - jelikož jsem byla v tomto hotelu pouze na prohlídce, nevím, jak moc tato okolnost vadí. Pláž je menší a poměrně úzká, myslím si, že při plné obsazenosti hotelu, zde musí být hlava na hlavě. Lehátka a slunečníky u plaže zdarma. V době mé navštěvy měli na pláži hosté hotelu Palm Grand vymezený úsek. Sprchy na pláži.


Okolí hotelu

Hotel se nachází v centru hotelové zóny, přímo naproti najdete řadu menších obchodů a poblíž spoustu luxusních obchodních center, restaurací, diskoték. Městskou dopravou se za 8 pesos (nebo 1 dolar) dostanete do centra Cancúnu, kde naleznete místní tržiště se suvenýry a řadu obchodů nebo na jakékoliv jiné místo na polostrově.


Celkový dojem

Pěkný a příjemný resort, který mě ale vyloženě nenadchnul. U tohoto hotelu můžu ale s pochválit dětský klub, ze kterého musí být každé dítě nadšené. Proto bych tento hotel doporučila rodinám s dětmi.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno