Detail recenze: Green Bay Thassos Hotel

  Řecko, Thassos, Tripiti

4/5

Zdena:
Pohodová dovolená v příjemném prostředí. Za cenu last minut fajn, ale katalogová cena neodpovídá nabízeným službám. Vhodné pro klienty vyhledávají klid.

Ubytování

Hotel postaven v udržované zahradě s malým bazénem, s dostatkem lehátek. Vše čisté, úklid denně.Pokoj vybaven kuchyň. koutem, ale po urgencích o zapojení vařiče tento stejně vyhazoval pojistky. O základním vybavení nádobím se nedalo hovořit - pouze jeden hrníček a jeden talířek. Pokoj s terasou moc pěkný, klimatizace se dala pořídit za příplatek 5 EUR na den.


Strava a stravování

Polopenze- snídaně bez fantazie, stále stejná nabídka-bílá veka, jeden druh plátk.sýra, jeden druh lančmít.salámu po celou dobu pobytu. Obden střídavě obměna vejce natvrdo nebo jogurt. Jogurt neodpovídal pověstné řecké kvalitě, byl ředěný a nastavený nějakou krupicí, ke konci pobytu se nejspíš po stížnostech kvalita zlepšila. Večeře servírované, chutné řecké speciality. Ovšem strava pro děti nevhodná.


Vybavení, služby a personál

Majitel hotelu se tvářil nepřístupně, ale jeho dcera to vyvažovala úsměvy a ochotou hovořit s každým klientem jeho rodným jazykem. Žádné kulturní ani sportovní vyžití nebylo možné, televizní programy byly navoleny jen řecké a polské.


Pláž a moře

Pláž kousíček od hotelu, krásná, písčitá, místy s oblázky. Voda průzračná. Na pláži dvě sprchy. Poplatek za lehátka a slunečník 5 EUR, ale poplatek odečetli jako slevu při nákupu stravy v přilehlé taverně.


Okolí hotelu

Okolí klidné, přístupová cesta z hlavní komunikace. Nákupní možnosti až ve vzdálenosti 3 km v Limenarii. Dalo se dojít pěšky po silnici za 35 minut, částečně i po pláži.


Celkový dojem

Celkový dojem na začátku trochu zkazilo pár hlučných Poláků. Obsazenost hotelu - polská a česká klientela. Cestovní kancelář by měla více dbát a kontrolovat to, co je slíbeno a je-li dodrženo. Protože s majiteli hotelu byla v tomto ohledu těžká domluva.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h