Detail recenze: Hotel Green Garden Club

  Itálie, Kalábrie, Briatico

4/5

Cena
od 525 Kč/os
Jan Loren:
Klidné Villagio v zahradě, dobrá pláž, klid. Žádný shopping ani korzo v okolí. Možnost výletů vlakem.

Ubytování

Jednopatrové bungalowy v udržované stinné zahradě, žádné vysoké (ani nízké) hotely v okolí, žádný ruch. Klimatizace (funguje), lednička. Ale žádný velký Luxus, žádná pozlacená Lounge v recepci atd.


Strava a stravování

Snídaně standardní - chyběl nám jogurt, kafe dobré. Obědy 0 (polopenze), údajně i dost ovoce, to na večeři není. Večeře s bohatými předkrmy, pak těstoviny, pak maso či ryba s bramborem, pak dolce. 1x za 7 dní byly zažívací problémy po staré šunce, půl zájezdu zvracelo.


Vybavení, služby a personál

Čisto, milý personál, ale chabí animátoři brebentící jen italsky a hrající nemonou hudbu. Ruské děti pořádaly vlastní večery do 22 hod ruština v zábavním amfiteátru. Negativa: bazén otevřen jen asi od 9 hod do 19 hod, navíc nutná předpisová čepice. Následky: u bazénu nikdy nikdo nebyl (nepoužitelný).


Pláž a moře

Dobrá pláž s mírným vstupem do moře, písek, zátoka chráněná před vlnami, čisté moře, dobré na plavání. Žádný žhavý černý písek, žádné hopkání po oblázcích, žádné uhýbání před vlnami (jako někde jinde). Cesta od ubytování asi 200 m, přes silničku, pod viaduktem (neruší). Slunečníky zdarma. Negativa: Plážoví animátoři dopoledne obtěžují hlasitou nemožnou hudbou specificky italského disko-stylu. Žádná internacionální hudba


Okolí hotelu

Pustina, občas stavení, Sem tam polorozpadlá, zdevastované parkoviště a zbytky přístavu, kontejnery a u nich kočky, odpadky, poškozené/nedodělané chodníky, člověk si zvykne. Zóna zažila asi lepší časy, pár objektů je zkrachovalých... Pěšky do Briatica asi 30 minut, trochu do kopce, v žáru slunce. V Briaticu asi 3 supermarkety, lékárna, domácí potřeby, 3 bary (pivo i zmrzlina), 2 kostelíčky atd. Plážový bar za peníze - výborné cafe latte - jeho píprava je obřad !


Celkový dojem

Celkem sluné za nízkou cenu, dobrá dovolená u moře ale málo cílů pro výlety. Nepoužitelný bazén, strava občas asi riziková, večerní zábava nemožná, do 22 hod. pro děti, pak italská talk Show - takže nic pro našince.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h