Detail recenze: Green Peace Hotel

  Turecko

3/5

Hanca:
Dovolená v tomto hotelu byla skvělá, až na to,že zde bylo asi 90% Rusů, kteří byli velice hluční a od rána pod vlivem vodečky, takže k večeru to u bazénu vypadalo dost nechutně,protože někteří nezvládli nápor alkoholu a předvedli nám co večeřeli.Chovali se, jako by jim to tam patřilo. Veškeré dění, včetně animačních programů bylo děláno pro ně.Dokonce jsme někdy měli pocit,že už vadí i personálu hotelu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Starší zařízení,které jsme místy museli opravit ( skříň se otvírala , dveře u koupelny se zase pro změnu zavíraly)


Strava a stravování

Strava byla pestrá.Hlavně zelenina na všechny způsoby,skopové maso a melouny a na snídani vejce.Občas byla i ryba ( asi 3x, mohlo jich být klidně víc).A samozřejmě jak je v Turecku zvykem spousta sladkého.


Vybavení, služby a personál

Na pokoji byla klimatizace,kterou jsme si mohli nastavit jak jsme potřebovali, lednička a fén. Personál hotelu byl ochotný a celkem jsme se domluvili anglicky a německy a když bylo nejhůř i rusky ( to jim šlo nejlíp)


Pláž a moře

Pláž byla vzdálena asi 10m od hotelu, podchodem ,kde byly barely s pitnou vodou .Lehátka a slunečníky vám ochotně nachystá plavčík ,když vás uvidí přicházet. Moře bylo nádherně průzračné a teploučké s pozvolným oblázkovým vstupem. Pláž písečná.


Okolí hotelu

Krásná zahrada, kde byli pávi, slepice , perličky, kachny a pes.Hned před hotelem byly obchůdky,které lemovali cestu až do centra Mahmultaru,kde je každou sobotu trh,na kterém se dá skvěle smlouvat a tím pádem levněji nakoupit,než v kamených obchodech.


Celkový dojem

Báječný relax.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h