Detail recenze: Grotticelle Hotel

  Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

4/5

MUDr.Jiří Válek:
Ztrávili jsme 10dní v pěkném prostředí Kalabrie,zejména v hotelu Groticelle a přilehlých plážích. Pobyt hodnotíme velmi pozitivně jak z hlediska prostředí, kvality ubytování, dostupnosti pláží, vlastního pobytu u moře a koupání, v neposlední řadě prostředí hotelu a kvality stravování.Celá organizace byla na velmi dobré úrovni, personál byl přátelský,všechna očekávání byla nejen splněna,ale i překročena .

Ubytování

Velmi pěkný pokoj s vyhlídkou na moře, balkon, příslušenství sprcha, WC, teplá voda,ručníky a prádlo pravidelně vyměňované denně, dokonalý ůklid denně v dopoledních hodinách,klimatizace výkonná, lednička.(poslední 2 položky za příplatek)


Strava a stravování

Snídaně ve formě švédských stolů, k pití výběr káva, čaj, čokoláda pro děti,výběr pestrý od zeleniny po uzeniny, sýry. Večeře výběrem z italské kuchyně-pasta (1 chod) a masitých pokrmů (ryb, drůbeže,masa),dezerty ovoce, ev zmrzlina, vedle toho volný výběr -antipasta..K večeři byl také půl litr vína jako dar restaurace.Obsluha byla vzorná,Lze hodnotit ****.


Vybavení, služby a personál

V rcepci k dispisici wi-fy,celodenně otevřen pro zájemce hotelový bazen s lehátky, pro jízdu na pláž provozován shuttle-bus (pláž asi 400 m,), od 9 hodin do 19 hodin.Služby na pkoji byly uvedeny již vyše(*****).Pro nákup běžných potřeb(ovoce, vody...) denně v areálu hotelu minimarket.Hotel provozoval také u moře buffet, snack bar s příznivými cenami


Pláž a moře

Pláž udržovaná, písčitá,hotel měl lzdarma lehátka na přilehlé pláži,v srpnu byla však obsazenost pláže hustá,poblíže v malebném okolí další pláž, všude k dispozici šlapata aj. radovánky pro děti.


Okolí hotelu

Poměrně hustá rekreační zástavba, další hotely a pensiony, vše svědčí pro oblíbené místo pro relax a rekreaci, úprava květinová z bohaté jižní subtropické květeny.Cesty upravené


Celkový dojem

Celkový dojem velmi dobrý-výborný.*****


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.