Detail recenze: Happy Days Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Kavros

3/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Jitka:
Fajn hotel vhodný i pro velmi malé děti, krásné moře a pláž

Ubytování

Pro 3 osoby méně prostorné pokoje, ale na přespání dostatečné. Koupelna s vanou prostorově dostačující, koupelna se sprchovým koutem velmi stísněná, nevzhledný závěs se lepí i na štíhlé postavy. Pro pobyt s malými dětmi vhodný pokoj superior s rychlovarnou konvicí. Klidný komplex. V nočních hodinách mísení večerních animačních programů z okolních hotelů


Strava a stravování

Jídelna nepojme všechny ubytované, časté fronty do jídelny i u servírovacích stolů. Menší výběr u jednotlivých chodů, ale vše chutné a rozmanité. V týdnu byly stejné jen snídaně, obědy a večeře různé. Čech zvyklý na "klasiku" a kdo "jí i očima" neocení větší množství teplé i studené zeleniny a různé směsi.


Vybavení, služby a personál

Všichni milí. Na rozdíl od okolních hotelů chybějí animační programy. Krásná zahrada, Měli jsme 2 pokoje, ale ani jeden nám nenechali až do odjezdu i když jsme měli 2 malé děti (3,5 roku a 11 měs.). Pokoj jsme museli opustit ve 12 hod., odjezd od hotelu v 18 hod., ale dalo se to zvládnout.


Pláž a moře

Super i pro malé děti


Okolí hotelu

Obchody, bary...


Celkový dojem

Příjemná dovolená


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h