Detail recenze: Happy Days Hotel

  Řecko, Kréta, Kavros

3/5

Svatava Urbanová:
Hotel se nachází u národní silnice. Největším kladem je krásná písčitá pláž s malými plochami oblázků. Příjemný personál. Průměrné jídlo. Potěší nenáročné.

Ubytování

Ubytování je formou patrových bungalovů. Celkem jsou čtyři a liší se v podstatě jen vzáleností od moře. Nejbližší bungalov k silnici je od pláže vzálen asi 170m a bungalov nejblíže k moři je asi 40m od pláže (přes bazén a bar). Každý pokoj má samostatný vstup zvenku, balkón (v patře), malou terasu (v přízemí). Vybavení pokojů je průměrné, chybí fén. Byla jsem trochu zklamaná koupelnou - sprchový kout se špatnou regulací teplé a studené vody a nepříliš vzhledně vypadající závěs. Bungalovy jsou umístěné v nádherné a upravované zahradě.


Strava a stravování

Snídaně - vajíčka na všechny možné způsoby, mini párečky, croissanty, pečivo, bábovky... Obědy - výběr většinou z 1-2 masitých jídel (skopové, kuřecí, vepřové, hovězí), rozhodně nečekejte ryby ani žádné mořské plody, dostatek zeleniny, přílohy (hranolky, rýže, těstoviny) Večeře - podobné jako obědy, ale shodli jsme se, že nám chutnaly více:) Nápoje po dobu jídla jsou z nápojovky (džusy, limo, voda), nebo si říkáte na baru o víno či pivo. Bar u pláže nabízí navíc kafe, ouzo, rakii a jednoduché míchané nápoje (např. ouzo + lemon + grenadina) v rámci all-inclusive.


Vybavení, služby a personál

Personál byl velmi milý, uklízelo se každý den jak na pokojích tak v okolí hotelu. Každý den ráno jsme potkávali pána s "vodním vysavačem" u bazénu. Mimochodem bazén má sladkovodní vodu. Internet je v ceně, avšak velmi pomalý. Je možné si zakoupit na jeden den či více "super all-inclusive" za 15 éček na osobu - v ceně jsou lehátka na pláži, klimatizace a rozšířený nápojový lístek u plážového baru (sex on the beach, tequila sunrise, blue lake a ještě asi 3 koktejly + tvrdší alkohol) a popíjení až do půlnoci. Ale i tak zůstávalo pár koktejlů, které v ceně nebyly, například mojito. Lehátka u bazénu jsou v ceně a na pláži za poplatek.


Pláž a moře

Pláž přímo před hotelem má strmější spád, takže už asi 10 metry od pláže nedosahujete, ale je možnost kousek popojít, před jiný hotel a tam dosahujete v pohodě ještě 35m od pláže. Byla čistá.


Okolí hotelu

Zleva i zprava jsou hotely, když přejdete silnici je tam ulice plná krámků se suvenýry a několik restaurací. Doporučuji navštívit Rethymno ačkoli je trošku dál než Georgiopoulis, ale je rozhodně hezči.


Celkový dojem

Předem říkám, že nejsme extra nároční, proto jsme byli s dovolenou spokojeni. Je pro nás hlavní moře a pláž a to zde bylo luxusní.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h