Detail recenze: Hotel Happy Dreams Beach

  Turecko, Alanya, Konakli

3/5

Cena
od 10 084 Kč/os
Tomáš:
Někdo má své výhrady ale mě se tento hotel líbil :)

Ubytování

Na pokoji je málo místa ale s tím se nedá nic dělat.Pokoje mají i balkon.Je tam i klimatizace.


Strava a stravování

První dvě jídla nikdy tři vam nandá kuchař. Přidá vám kolik budete chtít.Asi všichni víte že to je turecké kuchyně tak tam je hlavně hodně salátu a nikdy nějaké zákusky a ovoce např.(buchta,meloun,pomeranč....) Také od 16:00 si můžete nabrat buchty ke kávě. (jsou výborné)


Vybavení, služby a personál

Když budete mít nějaký problém oni to hned vyřeší.Vybavení je výborné.Třeba tam můžete být na internetu (za příplatek),pin-pong,vodní poolo,


Pláž a moře

Pláž je 50 m od moře.Písek je vyhřátý sluncem takže se po něm nedá ani chodit.Na pláži je výhoda že jsou lehátka zdarma,bar na pláži zdarma. Moře je krásné tedy až na pár věcí.Ráno je moře krásné můžete se i potápět. Potápět se můžete i odpoledne ale v moři je bordel, plavou tam kelímky,plenky,kapesníky z lodí.Ale jinak super moře.


Okolí hotelu

Hned 50-100 m. od hotelu začínají stánky (markety). Ve Středu jsou trhy a je tam velmi široký výběr.Dále můžete navštívit "Migros" značka na cedulích "MM" (je to takový supermarket kde si můžete koupit všechno jako v normálních obchodech.


Celkový dojem

Prostě za ty peníze super :)


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h