Detail recenze: Happy Life Village Hotel

  Egypt

5/5

Honza:
Pohodový, klidný a bezstarostný pobyt s plným zaopatřením v krásném prostředí.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Vše, co je k pobytu potřeba, bylo skoro plně funkční, snad jedině možná slabší televizní signál, ale nejedem k moři koukat na TV. Výměna ručníků a úklid každý den, jen dveřní zámek u vstupních dveří se špatně odemykal.


Strava a stravování

Strava pestrá, možnost slušného výběru, a to jak na snídani, oběd i večeří, každý den v týdnu jiná kuchyně - vystaveno před jídelnou na tabuli - v postatě bez chyb, stoly uklizené, příbory čisté, ubrousky hadrové. Dochucovalda vždy doplněná k dispozicici na každém stole. Ochotný a milý personál.


Vybavení, služby a personál

K dispozici 3 bazény s čistou sladkou vodou, disko, hřiště... každý si najde, co potřebuje, u bazenu bar, lehátka a matrace, které na lehátko byly doneseny, na kartu velké ručníky. Ochotný a milý personál.


Pláž a moře

Moře teplé, čisté, lehátka včetně matrací pod velkými rákosovými deštníky, vstup do vody přes molo po schodech. Pokud jsou prkna na molu mokrá, kloužou, tak pozor.


Okolí hotelu

Mimo areál vozí 3x denně autobus zdarma klienty do Dahabu, cesta trvá asi 15 min. a za dvě hod. jede zase zpět do hotelu. 2 x jsme vpravo od mola zašli k Beduínům do jejich perfektního "ležení" na čaj, šnorchl a domluvili si jízdu na velbloudech směrem vpravo pod skály. Pokud tam půjdete, zastavte se u toho, co je na fotce, je velice slušný, ochotný a nešidí, má pevné ceny.


Celkový dojem

OK !!! Rádi se tam vrátíme.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h