Detail recenze: Hedef Kleopatra Golden Sun Hotel

  Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

3/5

Cena
od 10 965 Kč/os
Štěpán:
Turecko-Alanya,tento hotel Kleopatra Goldensun, již nikdy.Přesto že jseme v okolí Alanie již po třetí a to v hotelu stejné kategorie,tento hotel bych nechal s hygienických důvodů okamžitě zavřít a nikomu bych ho ani nedoporučoval.

Ubytování

V koupelnách se nachází zelenošedá plíseň,příšerný smrad z kuliček které se dávají do panských pisoarů,oni je dávají do umyvadel.Na chodbě jsem našel švába.Uklízečka za celý jedenácti denní pobyt nám vynesla pouze dvakrát odpadkový koš a jeden den před odjezdem domů nám vyměnila prostěradla.


Strava a stravování

Většinou kuřecí kstry a vnitřnosti /ledvinky,srdíčka,játra / a nedovařené brambory,nápoje do plastových kelímků.Pokud se uvolnil stůl v jídelně tak, byl problém sehnat příbor a ubrousky.


Vybavení, služby a personál

Velká neochota za recepčním pultem,rusové /mimo chodem těch tam je asi devadesátdevět procent /nechávají kelímky od nápojů přímo v bazénu a okolo lehátek.Animační programy velice hlučné


Pláž a moře

Moře krásné,vstup do moře který měl být urecepce a občerstvení č.15 byl kousek písečný,ale potom byly velké kluzké kameny a o kousek dále na čísle 16 a17 byl krásný vstup do moře,přesto nám doporučovali pláž č,15 která patří k hotelu


Okolí hotelu


Celkový dojem

Celkový dojem, můj je velice špatný a hotel nedoporučuji. Mám záběry na kameře,ale jsem pouhý laik ,takže je neumím přenést do tohoto dotazníku.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno