Detail recenze: Hedef Kleopatra Hotel (ex Golden Sun)

  Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

3/5

Cena
od 7 471 Kč/os
Zklamaná turistka:
Po příjezdu do hotelu nás opustila delegátka s tím, že se máme na recepci ubytovat. Recepční nám přes hodinu listovali pasy (nyní už víme, že hledali úplatek) a následně nás bez dalšího vyhodili z tohoto již od ledna předplaceného hotelu do jiné své "ubytovny", ve které jsme nemohli čerpat all inklusive, takže jsme museli chodit na stravu a pití a koupání do bazénu přes 3 ulice a rozlehlé parkoviště pro busy zpět do Goldenu. Hotel byl totiž přeplněn "rusákama", kteří díky úplatkům dostali ubytování, i když ho neměli předem objednané.Toto trvalo celé 3 dny než jsme se dostali zpět tam, kde jsme to měli objednané a zaplacené. Taková naše první zkušenost s Tureckem, tímto hotelem a touto CK (Azur Raeizen), se kterou se teď pokoušíme domluvit na rozumné reklamaci, což je z našeho pohledu docela těžká věc. Takže na toto pozor a nenechte se odbýt recepčními a trvejte na tom, co máte na cestovní smlouvě, pokud vás dopředu CK nebo delegát na místě neupozorní na možnou změnu hotelu.

Ubytování

díky výše uvedenému jsme si ten pobyt začali užívat až někdy pátý den, ale zklamání bylo po celou dobu pobytu. Jinak hotel Kleopatra Golden Sun odpovídá 3 hvězdičkám.


Strava a stravování


Vybavení, služby a personál

trezor na pokoji nefungoval. Ostatní služby jakž takž. Měli jsme od delegátky domluvenou kompenzaci za výše uvedené problémy s ubytováním a to lehátka na pláži zdarma do konce pobytu, ale bohužel toto jsme nemohli čerpat neboť nám bylo obsluhou na pláži sděleno, že jim toto hotel nezaplatí, tudíž žádné lehátka zdarma nebudou. Toliko ke službám.


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

díky praktikám recepčních v hotelu a přeplněností ruskými turisty, kteří se chovají, s prominutím, jako hovada jsme z dovolené nebyli nijak odvázaní. vybrala bych si příště jiný hotel.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h