Detail recenze: Hermes Club Hotel & Apartments

  Bulharsko, Carevo

4/5

Cena
od 8 939 Kč/os
Michaela:
Vrátili jsme se do stejného hotelu po dvou letech i s dalším přírustkem, proto jsme volili hotel který známe a kde se nám líbilo. Proti pokoji nemohu říci ani to nejmenší byl uklizený připravený, k bazénu jsme se také dostali ale co se týče pláže tak je to děs a hrůza. V katalogu je napsané, že pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, ale to že tam jsou kameny přes které dítě nemůže už nepíši.

Ubytování

Pokoj pěkný, vždy uklizený. Pokojské příjemné.


Strava a stravování

Jídlo bylo dobré. Jen snídaně byli každý den to samé, ale tak co také vymýšlet k snídani. Obědy i večeře byli dobré, vždycky jsme si vybrali i pro ročního prcka. dopolední svačina byla také vždy stejná a odpolední byla dost stejná jako u oběda. Cukrářům bych složila pokllonu, jejich zákusky nám moc chutnali. Nápoje - když si dáte alkoholický nápoj v all inclusiv tak jednou mi ho namíchali opravdu s džusem a podruhé s nějakou jejich šťávou a když jsme se na to zeptali tak nám bylo řečeno, že to mají nařízené. Jen jednou za čas mohou namíchat opravdu z džusu. Přišlo mi to dost nefér, já jsem si zaplatila all inclusiv a tak jsem nechápala proč to nemohu dostat namíchané tak jak to mají napsané v lístku na baru.


Vybavení, služby a personál

vybavení je dostačující jen by bylo asi potřeba obnovit některá lehátka u bazénu jsou prasklá. personál je příjemný, co se týče restaurace tak jsou pohotový a milý, na baru u bazénu je to v pohodě. Animátoři se opravdu snažili zabavit děti a i jejich večerní program byl pěkný.


Pláž a moře

pláž byla strašná, všude samé kameny a naplaveniny. Nechápu jak si mohou nechat platit za lehátka docela vysokou cenu, když tomu ta pláž neodpovídá. Jeli jsme autobusem na jinou pláž, kde byla čistá a pozvolný vstup do moře, taková pláž kdyby byla u hotelu tak bych tam snad jezdila každý rok.


Okolí hotelu

městečko je malinké, takže nečekejte nic velkého. Dárečky se koupit dají a i na procházky se dá jít.


Celkový dojem

Když bych to měla celé shrnout tak jídlo bylo dobré, ubytování v pořádku, pláž úplně nevhodná pro rodiny s dětmi. Určitě bych to přátelům nedoporučila.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h