Detail recenze: Hermes Club Hotel & Apartments

  Bulharsko, Carevo

4/5

Cena
od 8 969 Kč/os
Eva:
Pěkný hotel, slušné služby, klientela Bulhaři, Rusové a Češi, menší pláž- někdy chaluhy, ale snaží se je odklízet. Animační program byl pro nás spíše zklamáním. V neděli mají animátoři volno a program se stále opakuje. Pro děti 12 a 15 let toho příliš nenabízel.

Ubytování

Pěkný prostorný pokoj i když klimatizace je spíše jen větrá a hlučí než klimatizuje.


Strava a stravování

Strava pestrá a chutná. Bohužel stravování probíhá na skupiny. Pokud bydlíte v bloku 2 a 3 chodíte na jídlo jako druzí v pořadí. Pak vás čeká přeplněná jídelna, špinavé ubrusy a často i jiné pokrmy. Např. místo řízku opečená klobása. časem jsme časy přestali dodržovat a pak jsme byli spokojení.


Vybavení, služby a personál

Ochotný a usměvavý personál jak na barech tak v jídelně.


Pláž a moře

Pláž je menší písčitá. Dno je místy kamenité a občas jsou chaluhy. Doporučuji navštívit okolní pláže místním autobusem, který vás každou půlhodinu za 1 Lev odveze. Stojí to za to. Navíc v okolí najdete i opuštěné pláže plné mušlí, kde se můžete koupat bez dohledu plavčíka.


Okolí hotelu

Malé městečko, koupit nějaké suvenýry nám dalo dost práce, ale procházky kolem moře a pocit bezpečí jsme si opravdu užívali.


Celkový dojem

Byli jsme spokojení až na hlasitou produkci hudby v pool baru, která se stále dokola opakovala a tak jsme tam nikdy dlouho nevydrželi. Vše je trochu stísněné. Málo místa v jídelně, na baru, u bazénu i na pláži.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h