Detail recenze: Hikka Tranz Hotel by Cinnamon

  Srí Lanka (Cejlon), Galle, Hikkaduwa

5/5

Pavla O.:
V hotelu jsme byli ubytování v rámci poznávacího zájezdu "Velký okruh Srí Lankou". Nachází se v městečku Hikkaduwa. Zde jsme strávili poslední 2 noci našeho pobytu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj byl prostorný, moderně a vkusně zařízen. Velké úložné prostory, minibar, velká koupelna. Disponoval velkou terasou s nádherným výhledem na bazén a moře.


Strava a stravování

Strava v tomto hotelu byla vynikající. U snídaně velký výběr pečiva, ovoce, zeleniny, jogurty, cereálie, sladké buchty i pečivo, slané placky i palačinky, čerstvé džusy z několika druhů ovoce, anglická snídaně, teplá snídaně místního stylu atd. U večeře také velký výběr masa, ryby, saláty, dezerty, zmrzliny atd. Vše na co si snad vzpomenete a velmi chutné.


Vybavení, služby a personál

Služby hotelu jsme vzhledem ke krátkému pobytu neměli příliš možnost využít. U bazénu se nachází bar. Kousek od bazénu se nachází hřiště na volejbal.


Pláž a moře

Pláž je jakoby rozdělena na 2 strany menším molem. Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Není co vytknout. Nalevo od mola je možno spatřit velkou želvu, která je naučená připlouvat na chaluhy.


Okolí hotelu

V okolí hotelu se nachází dostatek obchůdků i restaurací k večerní relaxaci či posezení.


Celkový dojem

Hotel ve mě zanechal velmi dobrý dojem.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hikka Tranz Hotel by Cinnamon

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h