Detail recenze: Hotel Hilton Ras Al Khaimah Beach Resort & Spa

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

4/5

Cena
od 12 339 Kč/os
Květa:
Prožila jsem zde luxusní týdenní dovolenou. Nemám vůbec žádné výtky. Ubytování - každý den vždy uklizeno, čisté ručníky, výměna povlečení. Strava - velký výběr, jídlo chutné, výběr alko i nealko nápojů bez omezení. V jídelně čisto, uklizeno, každý je ke stolu uváděn až když je prostřeno (vždy čistý ubrus). Personál - stále usměvavý a velice ochotný, nikdy nebyl žádný problém. Bazén u hotelu - voda čistá, lehátek dostatek, nikdy se nám nestalo, že bychom si neměli kam lehnout. Totéž na pláži! Každý den jsme si mohli vzít na lehátka čisté ručníky - opět bez nejmenšího problému. Při příjezdu do hotelu - pozdní noční hodiny - jsme automaticky dostali již v recepci pomerančový džus, na pokoji jsme měli lahev s vodou, rychlovarnou konvici - kávu, mléko, čaj a obložený sendvič + ovoce, takže po dlouhé cestě jsme nemuseli řešit problém s tím, že budeme až snídat. To samé když jsme odjížděli - v časných ranních hodinách - jsme měli v baru u recepce automaticky nachystané snídaně, i když "klasické" snídaně se v hotelu podávaly až mnohem později. Takže jsme se před cestou mohli v klidu nasnídat. Toto mě velice překvapilo, když mohu porovnat se službami např. v hotelu v Turecku.Jedním slovem NÁDHERA!!! Budu opravdu doporučovat, stojí to za to.

Ubytování

Čisto, útulno - klimatizace OK


Strava a stravování

Velký výběr - chutné, každý si určitě vybere


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu a služby odpovídají "svému jménu".... Hilton


Pláž a moře

Pláž čistá, jemný písek, moře čisté


Okolí hotelu

Hotel je sice "uprostřed" města, ale je situován tak, že okna všech pokojů jsou směrem k moři, takže máte pocit, že jste na ostrově. Z ulic nedoléhá vůbec žádný hluk, jediné, co jsme slyšeli "z civizilace" bylo pěvecké zvaní k modlitbám, ale to je v této lokalitě právě to originální.


Celkový dojem

Luxusní dovolená!


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h