Detail recenze: HM Gran Fiesta Hotel

  Španělsko, Mallorca, Playa de Palma

5/5

M.T.:
Hotel s perfektní polohou

Ubytování

Ubytování v hotelu je dvojí. Jsou zde nově zrekonstruované pokoje s přímým výhledem na moře,ovšem cena je o dosti vyšší než u "normálních"pokojů. My bydleli v nezrekonstruovaném a i přesto jsme byli spokojení. Chodili jsme se tam pouze vyspat,takže jsme nic extra nepotřebovali.


Strava a stravování

Stravování nás velmi mile překvapilo. První den to vypadalo na klasiku,která se bude opakovat,ale den co den se kvalita zvyšovala. Každý den bylo na jídlo něco jiného,spousta ryb,mořských plodů,španělská paella,sushi,hamburgery,těstoviny,spousta zeleniny,zákusků,zmrzlina... Opravdu skvělé.


Vybavení, služby a personál

Co se týče vybavení- wifi je v hotelu dostupná za poplatek,za 6 dní 35 euro. Doporučuji neplatit,v okolí je spousta barů,restaurací,kde mají free wifi. Personál si více všímal těch,co měli polopenzi. Nás s all inclusive se u večeře přišli zeptat,co si dáme k pití,ale když jste dopili,už se nikdo neobtěžoval... Na baru je pár starších pánů,kteří jsou opravdu protivní. Když jsme chtěli juice do většího plastového kelímku(0,4) a to dvakrát,začal na nás,že nám to nedá,že to je jeden celý juice a kdesi cosi. Rázně jsme mu vysvětlili,že jsme si za to zaplatili a byl klid. Pak už se nás ani neptal,do jakého kelímku si pití dáme. Ručníky jsou v hotelu dostupné za kauci 10 euro- pozor! Nedoporučuji nechávat ani u bazénu,my šli na 15 minut na oběd,když jsme se vrátili,jeden ručník nám byl odcizen,nikdo noc neviděl a nebo nerozumí-ani anglicky ani německy...


Pláž a moře

Pláž se nachází pouze přes promenádu,je to opravdu kousek. My byli na pláži celý den,do hotelu jsme si chodili pro pití a na jídlo. Lehátka a slunečníky velmi drahé- 2 lehátka + slunečník 16 euro na den. Proto jsme si koupili v obchodě naproti pláže slunečník vlastní- za 8 euro a leželi jsme,jako spousta dalších,na "volné"pláži,která byla tamtéž. Moře nádherné,průzračné,dokonce byly i vlny. Jen němci jsou pr*** a nechávají lahve od piva ve vodě,válet se na pláži atd.


Okolí hotelu

V okolí hotelu je neuvěřitelně mnoho obchodů,restaurací a barů. Každý večer bylo kam jít. Do hlavního města- Palmy je to kousíček,cca 10 minut autobusem,který jezdí přímo od hotelu,doporučuji vidět,je to nádherné město.


Celkový dojem

Celkový dojem z hotelu je dobrý,hotel má opravdu výbornou polohu,je čistý,jídlo skvělé,ale myslím,že odpovídá spíše čistému,udržovanému 3 * hotelu. Cena by měla být nižší. Na stejné místo,tedy do Playa de Palma,bych se ale určitě ráda vrátila.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.