Detail recenze: Holiday World Hotel

Turecko, Alanya

1/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Ivooooš:
Mysleli jsme si, že lidé jsou prostě jen rozežraní a nebrali jsme moc ohled na recenze. Ovšem i pro mě jako pro velmi nenáročnou klientelu, to bylo opravdu zděšení. Plíseň na zdech, pokoj 2x2m...

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ze všeho nejhorší byla koupelna. V pokoji, kde jsme si nemohli ani vybalit vlastní zavazadla, protože byla k dispozici jedna skříň, která byla stejně rozbitá a nepoužitelná jsme přešli k šuplíkům. V těch byla plíseň - ostatně jako v celém pokoji včetně stěn. A koupelna? To nebyla ani koupelna. Sprchový kout, který sprchovým koutem nebyl, byl pouze oddělen plesnivým závěsem. Do tzv. sprchového koutu zasahoval záchod! Voda nám neustále protékala, nešla seřidit a odpad byl ucpaný, takže byla v koupelně nonstop záplava! No katastrofa... A televize s klimatizací? Televize nefungovala vůbec, kabeláž byla zcela vyrvaná. Klimatizace jako jediná věc v pokoji fungovala, ale šlo poznat, že jako celý hotel není udržovaná. Nepříjemný zápach se linul i z klimatizace. Takže ta také nešla využít.


Strava a stravování

Když si člověk zaplatí all inclusive, tak očekává, že se alespoň nají. Ovšem v tady tom hotelu s tím nepočítejte! Jídlo na příděl, meloun kyslý - skladují ho na dvorku na slunku! Každý den jedno a to samé.. Pečivo i dva, tři dny staré! Lidé z ulice se zde chodili normálně nasnídat, naobědvat...


Vybavení, služby a personál

Něco jako animační programy zde neexistují! To, že zde měly být dva bazény, tak o tom si člověk mohl nechat jenom zdát. Byl to jeden bazén přehraněný zídkou! Takže schody do bazénu taky neexistovaly. Tobogán fungoval tak max 2x denně a to po výslovném dokopání místního personálu k tomu, aby jej spustili. K bazénu chodili i místní lidé, takže my co jsme za to platili abychom si mohli lehnout na lehátka u bazénu, tak oni to měli zdarma. Vběhlo jich tam klidně i 15.. A všechny lehátka zabrali.


Pláž a moře

Jediné co bylo doopravdy bezvadné, bylo moře a pláž. Moře bylo nádherně teplé a dopoledne kdy tam nebylo ještě tolik lidí, tak bylo i nádherně čisté. Odpoledne díky tomu, že to byla převážně písčitá pláž, moře bylo pořád rozvířené. Jinak každý večer pláž i moře čistili od odpadků, takže bylo i čisto.


Okolí hotelu

Hned vedle hotelu je škola, která byla naštěstí při našem pobytu zavřená. Cca 15 metrů od hotelu je místní mešita, která ve 4:20 ráno začne šíleně hučet. Takže se moc nevyspíte. Ale na pláš je to asi 3 minuty chůzí a to města taky co by kamenem dohodil.


Celkový dojem

Kdybychom nechodili každý den na kebab a nebyli nonstop mimo hotel, tak bych to asi nevydržela! Díky tomu, že je zde hodně nabízených výletů a všeho co se dá dělat, tak to byla nakonec i fajn dovolená. Moře pěkné, město super, kebab výborný! Ovšem hotel HOLIDAY WORLD NIKDY! Nedoporučuju ani nepřátelům!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h