Detail recenze: Holiday World Hotel

Turecko

1/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Iveta:
Pobyt v hotelu Holiday World bylo jedno velké dobrodružství, ale ne v tom dobrém slova smyslu. První překvapení, po příjezdu do hotelu nám oznámili, že žádné náramky se zde nedávají, i když jsme měli all inklusive. Boj ve frontě na stravování, o místo k sezení na oběd i večeři, hotelový bazén s tobogánem nemá sprchu na osprchování před vstupem, tobogán měl fungovat 3x denně 30min, také nefungoval, hned vedle hotelu škola, školní hřiště, mešita s minaretem, a stromy v okolí plné cikád

Ubytování

Hotel měl být 3hvězdičkový, ale s těmi neměl nic společného, snad tu jednu hvězdičku bych jim dala za klimatizaci, která fungovala.


Strava a stravování

Celý týden téměř stejná strava, aby se člověk najedl, musel si vzít vše co bylo nabízeno, moc výběru nebylo, pokud jste nepřišli včas a nevystáli frontu, neměli jste šanci si vybrat, místo k sezení na oběd či večeři jste si museli obsadit hodinu předem. Maso jen k večeři a na příděl, něco sladkého v tomto hotelu neznají, přitom Turecko je sladkostmi proslulé.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu minimální, pokoje minimální prostor kolem postelí, jedna skříň se třemi ramínky pro 3 ubytované, koupelna 2x2m se sprchou(závěsem), wc a umyvadlem bez fénu, bez možnosti pověšení ručníku, o ručníky a osušky jsme museli požádat, taktéž o toaletní papír, za celý týden nemění ručníky, neuklízí, nevytírají, skleněný stůl v recepci snad ani neutírají. Animační program neexistuje, hlídání dětí taktéž, cestovní kancelář uvádí 2 hotelové bazény a jeden s tobogánem. Bazén je jeden s oddělením pro děti jako brouzdaliště a tím zrušili výstup z bazénu, žádné schůdky z bazénu, žádná sprcha, a tobogán fungoval jen někdy, vůbec ne podle časového rozpisu na stěně, a na požádání jim to trvalo také velmi dlouho. Personál hotelu - jediná usměvavá byla recepční, jinak bída a hlavně měli pořád zapálenou cigaretu v ruce, kouřilo se všude a vždy, jídlo nejídlo.


Okolí hotelu

Okolí hotelu také nic moc, z hlavní třídy jsme museli přijít i s kufrem pěšky, prý tam autobus špatně zajíždí, tak nezajíždí vůbec, nepopřádek okolo kontejneru hned vedle vchodu, rozpadlé schody a dlaždice před vstupem do hotelu, nesvítící světla na schodišti. Vzdálenost od centra, obchodů a promenády odpovídala uvedené vzdálenosti v CK.


Celkový dojem

Opravdu katastrofa, kdybychom nejeli za mořem, tak nevím. Už jsem byla na hodně místech, ale s tímhle jsem se ještě nesetkala. Veřejný hotel pro domácí, mohl přijít kdokoli, kdykoli. Ubytovala se 4členná rodina a na večeři jich sedělo10. Hotel bych nedoporučila ani svému nepříteli. Nevím pro koho je hotel vhodný...


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h