Detail recenze: Horský hotel Červenohorské Sedlo

  Česko, Olomoucký kraj, Červenohorské sedlo

3/5

Cena
od 626 Kč/os
Návštěvník:
Byll jsem zde jako skupina 28 lidí. Předražené ubytování vzhledem ke všemu dalšímu. Komunikace při rezervaci problematická, spíš nekomunikace. Neúměrná cena za hodinu využití salonku, až 1500Kč po 19hod., další poplatek za použití televize pro prezentaci z našeho pc. Pan ředitel požaduje pojištění při využití tohoto salonku z důvodu možnosti požáru, příp., kdyby jste zapomněli zavřít okno. Absurdní, jelikož žádná pojištovna to na jeden večer nepojistí. Bazén můžete použít jen v neoprenu. Voda má cca 18 stupňů a ještě za příplatek, není v ceně pobytu. Objednat se musíte den dopředu a přijít v danou hodinu, dozor jindy nepustí do bazénu.

Ubytování

Pokoje totalitní, postel hrbatá, voda teče dlouho studená, na pokoji teplo. Pozor na pokoje nad kuchyní. Ve 04: 45 h pravidelně pouští míchače na těsto, už se nedá spát.


Strava a stravování

Restaurace je dobrá.Dobré jídlo a příjemná obsluha. Jediné pozitivum.


Vybavení, služby a personál

Personál na recepci je obrazem pana ředitele, arogence a neprofesionalita. V dnešní době a po zkušenostech jinde docela šokující. Lyžárna, to je ukázka kutilství, skříňky na lyže jsou nízké, mají ve stropě otvory, všechny lyže jsou vidět, můžete si vybrat.... Heslo majitele: není konkurence(v místě je zakázána další výstavba), tak vybydlet a pak pryč.


Celkový dojem

Dojal nás pouze hotel...


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h