Detail recenze: Hotel a depandance Valdaliso

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

4/5

Cena
od 577 Kč/os
Marcela:
Pobyt jsme měli zajištěn přes CK 100+1 Zemek. Celkový dojem z dovolené velmi dobrý, byli jsme spokojení.

Ubytování

Ubytovaní jsme byli v hlavní budově hotelu. Celkový dojem z pokoje velice příjemný. Velikos pokoje dostačující. Balkén směřovaný k moři, nádherný výhled i posezení u stolečku. (Nová posuvná francouzká okna). Na pokojích chybí klimatizace, která by byla opravdu potřebná. Jsou zde minibary, které spíš než chladí hřejou. Vybavení sociálního zařízení s vysokou úrovní - WC, vana, bidet - vše funkční a vkusně zařízené.


Strava a stravování

Stravování prostě na jedničku. Velký výběr pokrmů jak na snídani tak na večeři. Snídaně - káva, čaj, voda, džus, pečivo - různé druhy, smažená, vařená vajíčka, párky, jogurty, kompoty, máslo, tvaroh... a samozřejmě čersvé ovoce. Večeře - výběr z několika hlavních chodů, polévka, vždy pečivo, různé přílohy, samozřejmostí jsou zelenikové saláty, ovoce, zmrzlina, zákusky.... Prostě výborné.


Vybavení, služby a personál

Vybavení odpovídající, personál příjemný a ohleduplný. Všude čisto.Naprosto bez problémů. Vedle hotelu hřiště, v hotelu televizní místnost, restaurace, směnárna, informační tebule...


Pláž a moře

Pláž opravdu cca 50 m od hotelu, chodníček vedoucí parkem. Pláž kamínková, betonová nebo romantičtější koupání a opalování na útesech - zde jsou vstupy do moře po nerozových žebříčcích. Pobývat lze na slunci či ve stínu stromů a keřů. Naprostá spokojenost.


Okolí hotelu

Možnost využití hřiště, bazénu s mořskou vodou a toboganu - ten však nebyl v provozu pokaždé. ¨ Pravidelná doprava vodním taxi do historické části poloostrova. Procházky romantickými uličkami a návštěva největšího kláštera na Istrii.


Celkový dojem

Celkově jsme byli spokojeni. Doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h