Detail recenze: Hotel Agadir Les Omayades

  Maroko, Agadir

4/5

Cena
od 13 990 Kč/os
Kamila:
Pobyt v tomto hotelu se nám velmi líbil jelikož nejsme náročný. Vybavení hotelu bylo uspokojující.Obsluha byla také ochotná. Maročané jsou velmi přátelští a někdy až moc ochotní.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování bylo zcela podle představ a také podle obrázků v kalogu. Pokoje jsou uzpůsobeny v Marockém stylu,takže něco jiného než na co jsme zvyklí. Pokoj zcela vybaven funkčním televizorem,telefonem,tichou klimatizací a sociálním zařízením.


Strava a stravování

Stravování v období Ramadámu je nepřesné a někdy až v pozdních hodinách. Snídaně uspokojující.Ob den se střídal sýr se salámem a dalšími různými pokrmy. Oběd: Na výběr bylo dostatek zeleniny pak každý den byla ryba a maso Večeře obsahovala skoro to samé jako oběd.Akorát podávané na jiný způsob. Marocký večer obsahuje především jejich speciality. A dezerty přímo výborné :-D U pitného režimu se občas stalo že došli skleničky. Jinak jídlo velmi chutné.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu není až zas tak moderní ale je to přece jenom v jejich stylu takže vyhovující. Každý den pokoj navštíví personál a uklidí a vymění ručníky. +100% jistota.Nikdy se nám nic nestratilo aniž bysme to měli v trezoru. Jeliož jsme měli pokoje ve spodních částech občas k nám zavítali u nás jakýsi šváby. Po nahlášení na recepci byla provedena deratizace.


Pláž a moře

Pláž je vyhovující.Sice pomalý sestup do oceanu. Lehátková část hotelu je trochu menší ale lehnout se dá vždy někam. Obsluha u lehátek ochotná a vždy bylo okolo slunečníku čisto. Na pláži při přílivu bylo docela dost mušlí :) Což jako malý suvenýrek taky neuškodí.


Okolí hotelu

Přímo před hotelem se nachází princovo sídlo.Krámky a restaurace jsou blízko hotelu. Také při procházce podél moře vás občas zastaví lidé kteří vám i něco vnutí. Při příjezdu na hotel bylo hned také znát že Maročané neřeší odpadky.Ty se tam válí snad všude :-D Také můžete v městě navštívit přístav,projet se městským vláčkem,podívat se do ZOO aj.


Celkový dojem

Tato dovolená se nám velmi líbila.Rozhodně to není tak strašné jak tady někteří zmiňují ale tak každý je zvyklí na jiný luxus. Určitě doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h