Detail recenze: Hotel Alba

  Chorvatsko

3/5

Cena
od 1 443 Kč/os
Josef:
Pohodová dovolená v na klidném místě. Mimo sezonu nikde žádné návaly, klid v hotelu i na pláži.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj prostorný, čistý. Koupelna s vanou. Na pokoji lednička. Pokoj neměl klimatizaci, což v září nevadilo, ale v sezoně to může pro někoho být problém. Pozor na umístění pokojů. Pokud chcete v noci klid, vyhněte se pokojům na stranu ke komunikaci. Jsou sice levnější, ale hotel je celkem blízko k silnici, kde je i v noci dost rušno.


Strava a stravování

Snídaně i večeře bufetové. Snídaně celý týden stejné. Teplý bufet vždy párečky, klobásky, volské oko a omeleta, na studeno sýry a šunka + zdravá strava (jogurt, lupínky, máslo, marmelády atd.) Večeře výborné, vždy se dalo vybrat, jednou byly i mořské plody. K snídani i večeři vždy dostatek zeleniny (rajčata, okurky, salát). K večeři ještě zákusky a ovoce. Nápoje k večeři se kupují.


Vybavení, služby a personál

Kromě pokoje a jídelny jsme nic nepotřebovali. Hotel má tenisové kurty, ale za celý týden jsem na nich nikoho neviděl. Animační programy žádné. Personál vstřícný, žádné problémy. Za nedostatek považuji placené připojení k WiFi za tučný poplatek.


Pláž a moře

Moře i pláž čisté, pláž blízko s hrubým pískem nebo kamínky. Vstup do moře pozvolný, vhodný i pro děti a neplavce. Lehátka a slunečníky půjčují na pláži za poplatek. Na pláži je i půjčovna šlapadel a člunů. V sezoně je asi i nabídka dalších věcí, během našeho pobytu už všechny atrakce (např. autíčka) uklízeli.


Okolí hotelu

Hotel je prakticky na pobřežní promenádě, všude je blízko. Pro ty kdo si vaří je obchod hned u hotelu, ve městě je plno dalších marketů. Pro večerní posezení je na výběr řada zařízení. Komu to nestačí, tak Sv. Filip i Jakov je prakticky spojen s vedlejším letoviskem Turanj, do většího města (Biograd na Moru) je to hezká procházka na 50 min. po pobřeží moře.


Celkový dojem

Dobrá dovolená, komplex (hotel + apartmány) je vhodný pro všechnny věkové kategorie.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h