Detail recenze: Hotel Albatros

  Itálie, Ischia, Forio d'Ischia

4/5

Cena
od 525 Kč/os
Jaroslav a Emilie Vlachovi:
Každý, kdo si na webu prohlédne lákavé fotky uvedené destinace, přijede na ostrov, natěšený nabízenými možnostmi a záhy vystřízliví: Deklarované vzdálenosti (na pláž, do lázní Poseidon ap.) se najednou téměř zdvojnásobí, voda v údajně teplém termálním bazénu ochladne (prý bude teplý až bude zima) a o absenci výtahu ve dvoupatrové budově se taky taktně pomlčelo - překvapení pro starší ročníky (když někdo jede do takových světoznámých lázní, tak asi úplně zdravotně v pořádku nebude). Pokoje s výhledem na moře mají malinkou chybu - před tím mořem je výhled na neuvěřitelně frekventovanou silnici, takže klient má na výběr: buď čerstvý vzduch (i s komáry) nebo pochybný spánek s výraznou zvukovou kulisou. To jsou nesporná negativa, která v začátku dost naštvou, ale zbytek je skvělý!

Ubytování

Odpovídá kategorii


Strava a stravování

Opravdu super!


Vybavení, služby a personál

Vynikající úroveň všech průvodkyň, zejména Hanky a Barbary - takové hvězdy této branže mohou ostatní cestovky jen závidět!


Pláž a moře


Okolí hotelu

Malebné a západy slunce v moři přímo fotogenické.


Celkový dojem

Až na výhrady v úvodu.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h