Detail recenze: Hotel Almaz

  Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

1/5

Cena
od 9 625 Kč/os
Kamila:
Pěkný hotel s nedostatečnými službami.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje byly prostorné a čisté. Každý den uklizeno. Výhled na bazén byl sice překrásný, ale hned druhý den jsme pochopili, že to není výhra. Animační programy a hudba u bazénu byla velmi hlasitá a to od rána až do pozdních večerních hodin. Kdo si bude chtít trochu pospat, chtějte pokoje na druhou stranu.


Strava a stravování

Jídla bylo sice dostatek, ale neustále se opakovalo. Celý týden skoro stejný jídelníček. V rámci all inclusive byl problém získat jakékoliv nápoje. Nápoje můžete sehnat jen u číšníků. Ti jsou velice laxní a navíc je na nich s jistotou poznat, že je obtěžujete. Pivo bylo podpultové zboží a když už bylo, nalili vám ho do decové skleničky. Jen voda v PET lahvích byla naše jistota.


Vybavení, služby a personál

Personál až na malé výjimky byl nepříjemný. Bylo legrační pozorovat u oběda doplňování a odnos nádobí. Každý z personálu měl na starost jeden úkon. Takže když došly talíře, musíte počkat na správného maníka, co má na starost talíře. Hrníčkový maník je není schopný donést. Poslední dva dny našeho pobytu byl v hotelu přítomen management. Vše se jako mávnutím proutku změnilo.


Pláž a moře

Hotel není u pláže, ale není to tak daleko. Pláž je vyhrazená přímo pro hotel ovšem s nedostatečnou kapacitu. Zavčas si musíte zajistit lehátko. Pláž je písečná, vstup do moře pozvolný. My měli moře čisté bez chaluh. Jediný kaz na pláži byl personál a záchody.


Okolí hotelu

Nedaleko hotelu se nachází zábavný park Carthage Land, který ocení především děti. Dále je v blízkosti hotelu druhý největší turistický a jachtový přístav, kde je co obdivovat.


Celkový dojem

Bohužel personál zničil veškerý pěkný dojem z hotelu Almaz. Problémem tohoto hotelu je dvojí strava: polopenze a all inclusive. Číšníci na all inclusive šetří, aby mohli prodávat klientům s polopenzí. Doporučuji polopenzi a ušetřené peníze za stravu all inclusive utratit až na místě. Vyhnete se nepříjemnostem.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h